Trwa ładowanie...

Skandal na brytyjskim dworze. Książę Karol miał usunąć z testamentu Camillę

W zagranicznych mediach pojawiły się niepokojące sygnały o złym stanie zdrowia księcia Karola. Jak poinformował magazyn "Globe", książę Karol zmartwił się tym tak bardzo, że zmienił testament.

Share
Skandal na brytyjskim dworze. Książę Karol miał usunąć z testamentu CamillęŹródło: flickr.com, fot: Dan Marsh/(CC BY-SA 2.0)
dhnhvx5

Fani brytyjskiego dworu zaniepokoili się stanem rąk i stóp syna królowej Elżbiety. Nawracająca opuchlizna może świadczyć o symptomach groźnego schorzenia.

Zobacz wideo:

Choroba Raynauda często ma podłoże dziedziczne, a nieleczona lub rozpoznana zbyt późno prowadzi do wielu powikłań, w tym trwałego pogrubienia ściany naczyń krwionośnych i stałego upośledzenia przepływu krwi. To z kolei bardzo osłabia pracę serca.

dhnhvx5

Informatorzy magazynu "Globe" twierdzą, że książę Karol wiedząc, że być może nie dożyje tylu lat, ile jego matka, zmienił swój testament. A konkretnie usunął z niego swoją małżonkę, Camillę.

To nie wszystko. Magazyn twierdzi również, że Camilla zaczęła nadużywać alkoholu, ponieważ jest zdruzgotana informacją, że nie odziedziczy 1,3 miliarda dolarów, które wcześniej miał jej przepisać Karol.

Oczywiście na wszystko należy wziąć poprawkę. Camilla, podobnie jak Meghan Markle, nie jest zbytnio lubiana w wśród Brytyjczyków i dlatego często bywa przedmiotem kąśliwych plotek.

dhnhvx5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhnhvx5
dhnhvx5