Trwa ładowanie...

Skandal na brytyjskim dworze. Książę Karol miał usunąć z testamentu Camillę

W zagranicznych mediach pojawiły się niepokojące sygnały o złym stanie zdrowia księcia Karola. Jak poinformował magazyn "Globe", książę Karol zmartwił się tym tak bardzo, że zmienił testament.

Skandal na brytyjskim dworze. Książę Karol miał usunąć z testamentu CamillęŹródło: flickr.com, fot: Dan Marsh/(CC BY-SA 2.0)
d5p1cy9
d5p1cy9

Fani brytyjskiego dworu zaniepokoili się stanem rąk i stóp syna królowej Elżbiety. Nawracająca opuchlizna może świadczyć o symptomach groźnego schorzenia.

Zobacz wideo:

Choroba Raynauda często ma podłoże dziedziczne, a nieleczona lub rozpoznana zbyt późno prowadzi do wielu powikłań, w tym trwałego pogrubienia ściany naczyń krwionośnych i stałego upośledzenia przepływu krwi. To z kolei bardzo osłabia pracę serca.

d5p1cy9

Informatorzy magazynu "Globe" twierdzą, że książę Karol wiedząc, że być może nie dożyje tylu lat, ile jego matka, zmienił swój testament. A konkretnie usunął z niego swoją małżonkę, Camillę.

To nie wszystko. Magazyn twierdzi również, że Camilla zaczęła nadużywać alkoholu, ponieważ jest zdruzgotana informacją, że nie odziedziczy 1,3 miliarda dolarów, które wcześniej miał jej przepisać Karol.

Oczywiście na wszystko należy wziąć poprawkę. Camilla, podobnie jak Meghan Markle, nie jest zbytnio lubiana w wśród Brytyjczyków i dlatego często bywa przedmiotem kąśliwych plotek.

d5p1cy9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5p1cy9