Trwa ładowanie...
d3790v4

Sławomir o Sylwestrze w Polsacie: "Na kreacje wydaliśmy wszystko, co zarobiliśmy w USA!"

Sławomir i Kajra już odliczają godziny do sylwestrowego występu na scenie Polsatu. Chwilę przed show zdradzają, jak bardzo musieli się poświęcić, żeby ucieszyć oko widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sławomir i Kajra
Sławomir i Kajra (East News, Fot: East News)
d3790v4

Sławomir i Kajra koncertowali ostatnio w USA. Z dalekiego kontynentu dzielili się co rusz urokliwymi pocztówkami. Jak się okazuje, muzyczne małżeństwo zarobiło tam krocie. Teraz zdradzają, na co wydali oszczędności zza oceanu.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Izabella Miko: "Bardzo chcę zostać mamą!"

Już za chwilę Sławomir razem ze swoją żoną Kajrą pojawią się scenie Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Okazuje się, że przygotowania do tego wydarzania rozpoczęli już dwa miesiące wcześniej!

d3790v4

Mimo, że Sławomir ma swój ulubiony t-shirt z napisem "czuć piniądz", w którym występuje, postanowił zaszaleć z dodatkami.

- Podczas ostatniej trasy koncertowej po USA kupiliśmy kilka kreacji specjalnie z myślą o Sylwestrze. Ja mogę tylko podpowiedzieć, że warto będzie spojrzeć na buty Sławomira, ponieważ będzie czuć "piniądz". Reszta szczegółów niech pozostanie niespodzianką. Możemy zdradzić tylko, że wydaliśmy tyle, ile zarobiliśmy – zdradza Sławomir w Polsacie.

W ubiegłym roku artyści wzbudzili ogromne zainteresowanie mediów, ponieważ na Stadion Śląski przylecieli helikopterem. W tym roku jednak postawił na swojego ulubionego i sprawdzonego golfa, który jest już gotowy do drogi!

d3790v4

- W tym roku zdecydowanie cztery kółka. Nie ma potrzeby wzbijać się w przestworza, chyba, że muzyczne. Golf jest już pięknie wyczyszczony, zatankowany i mamy założone zimówki. Jesteśmy gotowi do podróży na Śląsk – opowiada artysta.

31 grudnia na Stadionie Śląskim wybuchnie prawdziwy wulkan przebojów. Podczas tej wyjątkowej nocy wokalista zaśpiewa kultową już "Miłość w Zakopanem", której sukcesu zazdrościć mogą mu wszystkie młode gwiazdy internetu. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na Youtube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 już 31 grudnia w Polsacie! Start o godzinie 20

d3790v4

Podziel się opinią

Share
d3790v4
d3790v4