Trwa ładowanie...
dva6wy4

Sławomir wrócił do dawnego wizerunku. Zgolił brodę

Sławomir nie daje o sobie zapomnieć. Z racji, że przez dłuższy czas nie mógł koncertować i występować, stał się jeszcze bardziej aktywny w mediach społecznościowych. Tam też pochwalił się ostatnimi metamorfozami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już tak nie wygląda. Sławomir zgolił brodę
Już tak nie wygląda. Sławomir zgolił brodę (Instagram)
dva6wy4

Od momentu wprowadzenia domowej kwarantanny związanej z pandemią, znani przenieśli swoją działalność do sieci. Celebryci dzielili się pomysłami na spędzenie czasu w domu, raz po raz rzucając fanom i sobie nawzajem kolejne wyzwania. Sporym zainteresowaniem cieszyło się tzw. "pillow challenge", w którym przed obiektywami aparatów, zasłaniając się tylko poduszkami, stawały i panie, i panowie.

Ze swoim, choć zupełnie innym, wyzwaniem ruszył także Sławomir. Zaskoczył fanów już w święta. Opublikował zdjęcie, na którym widnieje bez wąsa, ale już z pokaźnym zarostem. Jako brodacz wystosował apel związany z kwarantanną. Zachęcał do pozostawania w domach i apelował, by nie wychodzić "nawet po żyletki".

Zobacz wideo: Kajra o Sławomirze: Najbardziej kręci mnie jego wąs!

"Czy są odważni fani, którzy podejmą moje wyzwanie? Póki kwarantanna w ojczyźnie nie minie #niewychodzęnawetpożyletki. Fanki oczywiście też mogą startować… Wrzucajcie na Insta fotki z moim hasztagiem, a ja najlepiej zarośniętym przypnę komentarz i serducho", apelował z właściwą dla siebie dozą poczucia humoru.

Najwyraźniej jednak wizerunek wymuszony kwarantanną znudził się nawet jemu. Po kilku tygodniach zdecydował się w końcu zgolić brodę. O zmianie poinformował w mediach społecznościowych. Przy okazji zapowiedział, że szykuje dla fanów niespodziankę. Jesteście ciekawi?

dva6wy4

Podziel się opinią

Share
dva6wy4
dva6wy4