Trwa ładowanie...

"Sny podróżnika": Pośmiertny album Zbigniewa Wodeckiego trafi do sprzedaży

„Sny podróżnika”, pośmiertny album Zbigniewa Wodeckiego trafi do sprzedaży 26 października. Na płycie znajdą się orkiestrowe aranżacje najpopularniejszych utworów artysty.

"Sny podróżnika": Pośmiertny album Zbigniewa Wodeckiego trafi do sprzedażyŹródło: PAP
d4keckq

Pierwszy pośmiertny album pt. „Dobrze, że jesteś” Zbigniewa Wodeckiego został wydany 23 maja 2018 roku. Dokładnie rok i jeden dzień po śmierci artysty. Znalazły się na nim niedokończone kompozycje muzyka, w kolaboracji z innymi twórcami. Tym razem na rynek trafi kolejny, pośmiertny materiał. Na płycie pojawią się koncertowe wersje utworów Zbigniewa Wodeckiego według aranżacji Jerzego Millana, jazzmana i dyrektora Orkiestry Rozrywkowej Polskiego Radia i Telewizji w Katowicach.

„Dwanaście spotkań Zbigniewa Wodeckiego z orkiestrą Jerzego Miliana. Dwanaście wyjątkowych piosenek, a wśród nich m.in. radiowa wersja "Rzuć to wszystko co złe" oraz "Basia, Basia, Basia". Dwanaście dowodów na to, że Zbigniew Wodecki był jedyny w swoim rodzaju. Bajecznie kolorowa wyprawa w świat pustynnych oaz, Robinsonów i inteligentnego popu - premiera CD już 26 października!” – informują przedstawiciele wytwórni GAD Records.

d4keckq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4keckq