Trwa ładowanie...
dvth3mc

"Sny podróżnika": Pośmiertny album Zbigniewa Wodeckiego trafi do sprzedaży

„Sny podróżnika”, pośmiertny album Zbigniewa Wodeckiego trafi do sprzedaży 26 października. Na płycie znajdą się orkiestrowe aranżacje najpopularniejszych utworów artysty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Sny podróżnika", drugi pośmiertny album Zbigniewa Wodeckiego ukaże się 26 października.
"Sny podróżnika", drugi pośmiertny album Zbigniewa Wodeckiego ukaże się 26 października. (PAP)
dvth3mc

Pierwszy pośmiertny album pt. „Dobrze, że jesteś” Zbigniewa Wodeckiego został wydany 23 maja 2018 roku. Dokładnie rok i jeden dzień po śmierci artysty. Znalazły się na nim niedokończone kompozycje muzyka, w kolaboracji z innymi twórcami. Tym razem na rynek trafi kolejny, pośmiertny materiał. Na płycie pojawią się koncertowe wersje utworów Zbigniewa Wodeckiego według aranżacji Jerzego Millana, jazzmana i dyrektora Orkiestry Rozrywkowej Polskiego Radia i Telewizji w Katowicach.

„Dwanaście spotkań Zbigniewa Wodeckiego z orkiestrą Jerzego Miliana. Dwanaście wyjątkowych piosenek, a wśród nich m.in. radiowa wersja "Rzuć to wszystko co złe" oraz "Basia, Basia, Basia". Dwanaście dowodów na to, że Zbigniew Wodecki był jedyny w swoim rodzaju. Bajecznie kolorowa wyprawa w świat pustynnych oaz, Robinsonów i inteligentnego popu - premiera CD już 26 października!” – informują przedstawiciele wytwórni GAD Records.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dvth3mc

Podziel się opinią

Share
dvth3mc
dvth3mc