Trwa ładowanie...

Sprawa Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego. Sąd podjął decyzję

Weronika Rosati i Robert Śmigielski co kilka dni spotykają się w sądzie w różnych sprawach. 31 maja zapadła decyzja odnośnie opieki nad ich 1,5-roczną córką.

Sprawa Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego. Sąd podjął decyzjęŹródło: East News
dcpswzx
dcpswzx

Sąd zdecydował, że Elizabeth ma prawo widywać się z ojcem. Wyznaczył określone dni i godziny wizyt. Spotkania mają się odbywać w obecności Weroniki.

Sąd zaznaczył również, że Rosati musi uprzedzać Śmigielskiego o zamiarze wyjazdu z dzieckiem do USA.

Przypominamy, że na początku 2019 roku aktorka udzieliła głośnego wywiadu, w którym oskarżyła byłego partnera o przemoc fizyczną i psychiczną. Następnie skierowała sprawę do sądu. Postępowania toczą się zarówno w Polsce, jak i w USA. Za oceanem Weronika uzyskała zakaz zbliżania się Roberta do niej i dziecka. Sąd w Polsce nie miał obowiązku przychylać się do tej decyzji.

Weronika starała się o odebranie Śmigielskiemu praw do opieki nad dzieckiem. Mężczyzna miał nie widzieć Elizabeth od października 2018 roku.

Weronika i Robert spotykali się od 2016 roku. W grudniu 2017 roku na świat przyszła ich córka. Niedługo potem para rozstała się. Śmigielski jest znanym ortopedą. Ma żonę, z którą doczekał się czwórki dzieci. W sumie jest ojcem ośmiorga dzieci ze związków z czterema różnymi kobietami.

dcpswzx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcpswzx