Trwa ładowanie...
d4crci9

Syn Arnolda Schwarzeneggera idzie w jego ślady. Powtórzył jego słynną pozę

Jaki ojciec, taki syn, chciałoby się powiedzieć. Joseph Baena, podobnie jak Arnold Schwarzenegger w młodości, może się pochwalić doskonałą tężyzną fizyczną. Spójrzcie tylko na jego zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joseph Baena  i Arnold Schwarzenegger
Joseph Baena i Arnold Schwarzenegger (East News)
d4crci9

Arnold Schwarzenegger to prawdopodobnie najbardziej znany kulturysta wśród aktorów i najbardziej znany aktor wśród kulturystów. Jego muskulatura wywoływała przed laty ogromne wrażenie. Ba, Schwarzenegger do dziś wciąż imponuje świetną formą.

Nie da się ukryć, że filmy z czasów, kiedy intensywnie pracował nad tężyzną fizyczną, zyskały już miano kultowych i stały się swojego rodzaju symbolem w popkulturze. Schwarzenegger stał się inspiracją tak dla kolejnych pokoleń aktorów, jak i sportowców.

Jak się okazuje, jego śladami idzie także jeden z jego synów. Joseph Baena również intensywnie pracuje nad tężyzną fizyczną. Ostatnio udowodnił fanom w mediach społecznościowych, że jest w świetnej formie.

Getty Images

Zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym powtarza pozę z jednej z najsłynniejszych fotografii ojca – tę, na której prezentował pieczołowicie wypracowane mięśnie. Jak widać, syn aktora również ma się czym pochwalić. Jego sylwetka jest imponująca!

Joseph jest teraz w podobnym wieku co Arnold, gdy zaczął odnosić sukcesy w sporcie. Niespełna 30-letni Schwarzenegger wygrywał w latach 70. zawody kulturystyczne.

d4crci9

22-letni Joseph jest nieślubnym synem Arnolda i Mildred Baeny. Prócz tego aktor ma czwórkę dzieci z małżeństwa z Marią Shriver: Katherine, Christinę, Patricka i Christophera.

Córki Arnolda Schwarzeneggera

d4crci9

Podziel się opinią

Share

d4crci9

d4crci9