Trwa ładowanie...
d454kag

"Daniel M. wydawał pieniądze przeznaczone na wypłaty". Tak twierdzi były pracownik jego knajpy

Niedawno pisaliśmy, że najprawdopodobniej przez wybryki Daniela M. przesunięto zdjęcia do filmu o jego ojcu. Teraz z Białegostoku napływają informacje o jego biznesie. Lokal, którego jest właścicielem, miał zostać zamknięty.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Uroczyste otwarcie restauracji Jack Sparrow odbyło się 29.08.2017 r.
Uroczyste otwarcie restauracji Jack Sparrow odbyło się 29.08.2017 r.Źródło: East News
d454kag

29 stycznia na drzwiach Jacka Sparrowa, restauracji należącej do Daniela M., pojawiła się kartka. Informuje ona, że lokal akurat tego dnia był nieczynny. "Fakt" postanowił zbadać sprawę i skontaktował się z byłym pracownikiem knajpy.

Obejrzyj: Martyniuk odpływa: "Chciałbym, żeby zagrał mnie Dawid Ogrodnik"

Źródło gazety informuje, że Jack Sparrow zakończył działalność. Powodem miały być głównie "ekscesy Daniela".

d454kag

- Zenek nie chciał już dokładać do tej knajpy. Daniel ciągle wyciągał pieniądze. Jako właściciel miał dostęp do firmowej karty kredytowej i wszędzie nią płacił. Nie było pieniędzy na faktury, wypłaty i trzeba było zamknąć biznes - mówi "Faktowi" eks-pracownik knajpy Martyniuka.

Gazeta próbowała potwierdzić rewelacje u źródła i poprosiła o komentarz mamę Daniela.

Danuta Martyniuk wszystkiemu zaprzecza. Wedle jej zapewnień Jack Sparrow jest zamkniętym, bo trwa remanent. Jednak, jak zauważa "Fakt", telefon milczy, a z zewnątrz lokal wygląda na opuszczony.

d454kag

- Proszę dać nam spokój! - ucina Martyniuk.

Jak podaje tabloid, średnie miesięczne wpływy Jacka Sparrowa na początku działalności oscylowały w granicach 70-100 tys. zł. Lokal otworzył swe podwoje w 2017 r. na ulicy Sienkiewicza w centrum Białegostoku i cieszył się dużym zainteresowaniem.

Daniel M. przebywa obecnie w stolicy. O wszystkim informuje na Instagramie, gdzie wrzuca kolejne zdjęcia i filmiki. Na jednym z nich internauci wypatrzyli tajemniczą osobę, w której internauci widzą jego "nową dziewczynę".

Wiadomo również, że zaniepokojony ojciec próbował spotkać się z synem i przemówić mu do rozsądku. Niestety Daniel M. odprawił go z kwitkiem i Zenon Martyniuk wrócił do Białegostoku.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d454kag

Podziel się opinią

Share
d454kag
d454kag