Trwa ładowanie...
d12l2u9

Syn Meghan i Harry'ego ma rude włosy. Archie wdał się w ojca

Narodzinami małego Archiego Mountbattena-Windsora żył niemal cały świat. Zainteresowanie siódmym kandydatem do brytyjskiego tronu wciąż nie maleje. Do mediów wyciekła informacja o kolorze włosów syna Meghan i Harry'ego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syn Meghan i Harry'ego jest rudzielcem.
Syn Meghan i Harry'ego jest rudzielcem. (Getty Images)
d12l2u9

Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszedł na świat 6 maja br. Para dawno już zadeklarowała chęć odcięcia siebie oraz syna Archiego od mediów. Jednak do opinii publicznej ciągle dochodzą nowe informacje z ich życia prywatnego. Ostatnio świat obiegła wieść o ekskluzywnych wakacjach członków rodziny królewskiej. Mieli oni spędzić urlop na słonecznej Ibizie, jednocześnie świętując 38. urodziny Meghan. Od razu podniosły się głosy o marnowaniu pieniędzy podatników.

ZOBACZ TEŻ: Popkultura wdziera się do rodziny królewskiej? "Archie to imię jak dla bohatera z kreskówki" (KLIKA PUDELKA)

Zagraniczne media donoszą teraz o kolorze włosów Archiego. Magazyn "People" rozmawiał z osobą z bliskiego otoczenia Meghan i Harry'ego, która powiedziała: "Archie jest szczęśliwym dzieckiem. Na głowie rosną mu kępki rudawych włosów. Jest naprawdę uroczy".

d12l2u9

Spekulacje o kolorze włosów malca pojawiły się w momencie opublikowania oficjalnych zdjęć ze chrztu Archiego. Już wtedy można było dostrzec rudawą poświatę na główce 2-miesięcznego chłopca.

Wygląda na to, że Archie odziedziczył rude pukle po swoim ojcu. Przypomnijmy, że po narodzeniu syna Meghan i Harry zostali zapytani o to, do kogo jest podobny ich potomek. Wtedy książę odpowiedział, że "oboje wciąż próbują to rozgryźć", a wygląd Archiego zmienia się każdego dnia. Patrząc na zdjęcia małego Harry'ego, uważamy, że ta zagadka chyba została rozwiązana.

   Getty Images
(Getty Images)
d12l2u9

Podziel się opinią

Share
d12l2u9
d12l2u9