Trwa ładowanie...

Synowa Zenka Martyniuka rodziła w tym samym czasie, co jego "żona"

Do niezwykłego zbiegu okoliczności doszło 12 lutego. Wtedy urodziła się wnuczka Martyniuka. W tym samym czasie kręcono scenę narodzin jego syna na planie filmowej biografii króla disco polo.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Synowa Zenka Martyniuka rodziła w tym samym czasie, co jego "żona"Źródło: Youtube.com
d4dko8j

Ponad tydzień temu ruszyły zdjęcia do filmu o Zenku Martyniuku. Portal naszemiasto.pl z Bielska Podlaskiego donosi, że gdy rodziła się pierwsza wnuczka gwiazdora, w szpitalu w Bielsku kręcono scenę narodzin jego syna.

Plan zdjęciowy podobno odwiedził już Bielsk Podlaski i Narew. Ekipa filmowa pojawić ma się jeszcze w gminie Mielnik, Bondarach nad Zalewem Siemianówka, Dubiczach Cerkiewnych i Białymstoku.

Zobacz także: Syn Martyniuka czuje się bezkarny? "Rozpieściły go pieniądze ojca"

Zenon Martyniuk niedawno został dziadkiem. Muzyk disco polo nie posiada się ze szczęścia. Mimo problemów rodzinnych, na każdym kroku wspierał swoją ciężarną synową - w przeciwieństwie do ojca dziecka. Daniel M., zamiast wspierać żonę, wolał jeździć na snowboardzie i nagrywać oczerniające dziewczynę filmiki w mediach społecznościowych.

d4dko8j

Ale po porodzie przyjął inną taktykę. Pojechał do żony do szpitala i nagrał film, w którym oznajmił wszystkim, że "częściowo ją przeprasza".

Problemy syna Martyniuka nie wpłynęły jednak na produkcję filmu.

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że powstaje film o królu disco polo, rozpoczęły się spekulacje, kto mógłby zagrać Zenka. Martyniuk udzielił wówczas wywiadu, w którym wyznał, że bardzo chciałby, aby główną rolę przyjął Dawid Ogrodnik. Aktor grał przecież w filmie "Disco polo". Później pojawiły się plotki, że będzie to Antek Królikowski, ale szybko zdementowaliśmy tę informację.

Szczegóły filmu o Martyniuku nie są jeszcze znane. Nie wiadomo też, na kiedy przewidziano premierę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4dko8j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dko8j
d4dko8j