Trwa ładowanie...

Tabloid uwierzył, że Magda Gessler schudła. Wrzuciła stare zdjęcie

Magda Gessler obecnie przebywa na wakacjach w Meksyku, gdzie próbuje nowych potraw i przysmaków. W "Super Expressie" ukazał się artykuł, według któego restauratorka miała schudnąć do 10 kilogramów. Nabrali się na... stare zdjęcie. Gessler nie pozbyła się kształtów.

Tabloid uwierzył, że Magda Gessler schudła. Wrzuciła stare zdjęcieŹródło: East News, fot: Kamil PIKLIKIEWICZ
d1vry8k
d1vry8k

Magda Gessler korzysta z wypoczynku w Meksyku w pełni. Stara się odwiedzić jak najwięcej miejsc i próbować nowych potraw, czym chwali się na Instagramie. "Super Express" wywnioskował, że mogła schudnąć.

Restauratorka na wyjeździe odstawiła całkowicie pieczywo, a jadła głównie ceviche, czyli sałatkę z owoców morza oraz lucjana czerwonego - rybę praktycznie pozbawioną tłuszczu. Swoją dietę wzbogaciła o większe ilości owoców i warzyw, pije więcej wody. "Meksyk czyni cuda" - napisała w opisie jednego zdjęcia. "SE" stwierdził, że dzięki meksykańskiej kuchni zgubiła nawet 10 kilogramów. Problem w tym, że gazeta dała się nabrać na zdjęcie pochodzące z sesji dla magazynu "VIVA!" z 2016 roku.

Tabloid zasugerował, że za zmianą nawyków żywieniowych stoi syn Gessler, Tadeusz Müller. - Przekonuję mamę do świata roślin na talerzu, pokazując jej bogatą paletę roślin i ich różnorodność. Zresztą ona ma tego świadomość. Przed nami jeszcze dużo pracy do wykonania, ale mama już deklaruje, że odżywia się warzywami, a mięso je jedynie w niedziele - powiedział.

Gdyby Gessler gwałtownie schudła 10 kilogramów, nie byłoby to dobre dla jej zdrowia - groziłby jej efekt jojo. Jednak nie pozbyła się swoich kształtów. I bardzo dobrze, bo taką ją właśnie kochamy.

d1vry8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vry8k