Trwa ładowanie...
d131w7h

Tajemnicza śmierć wnuka Daniela Olbrychskiego. Nowe doniesienia

15 marca rodzina poinformowała o śmierci 28-letniego Jakuba Olbrychskiego. Policja cały czas bada sprawę, a "Super Express" dotarł do nowych ustaleń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Olbrychski cierpi po śmierci wnuka
Daniel Olbrychski cierpi po śmierci wnuka (East News)
d131w7h

O śmierci Jakuba Olbrychskiego poinformował jego brat, Antoni. W swoim poście w mediach społecznościowych podkreślił, że mężczyzna zmagał się z depresją i schizofrenią. 28-latek wyszedł z domu przed weekendem i już nigdy do niego nie wrócił.

Rodzina zgłosiła zaginięcie. W sobotę 14 marca przypadkowy przechodzień natknął się na ciało w lesie w miejscowości Celestynów, około kilometra od drogi krajowej nr 50. Bliscy Jakuba potwierdzili, że to on.

Z uwagi na brak śladów na ciele prokuratura od razu wykluczyła udział osób trzecich. Zlecono badania toksykologiczne i sekcję zwłok. "Super Express" dowiedział się, że najprawdopodobniej przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu lub przedawkowanie leków.

d131w7h

Jakub Olbrychski pasjonował się filozofią i religią. Był blisko z dziadkiem, Danielem Olbrychskim, który głęboko przeżywa śmierć wnuka.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d131w7h

Podziel się opinią

Share

d131w7h

d131w7h