WP

Tak wygląda pokój Daniela M. w domu króla disco polo

Od kilku dni jest głośno o sprawie Daniela M., który został zatrzymany przez policję. Prawdopodobnie tą osobą jest syn Zenka Martyniuka. Zobaczcie, jak wygląda jego pokój w rodzinnym domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzyk jakiś czas temu pokazał swój dom niedaleko Białegostoku.
Muzyk jakiś czas temu pokazał swój dom niedaleko Białegostoku. (Instagram.com)
WP

Jako pierwszy informację o zatrzymaniu Daniela M. podał serwis poranny.pl. - O awanturze w mieszkaniu Daniela M. i jego żony na nowym osiedlu w Wasilkowie poinformował nas Internauta. Opowiedział, że pijany 28-latek nie chciał wpuścić do mieszkania swojej żony. Wszystkie podane informacje wskazują na syna króla disco polo. - Na tym etapie nie możemy potwierdzić nazwiska, tylko inicjał, Daniel M., bo osoba jest podejrzana i obowiązuje nas prawo. Ale wszyscy dobrze wiecie, o kogo chodzi - mówiła Prokuratura Rejonowa w Białymstoku serwisowi WP Gwiazdy.

Wszyscy nabrali wody w usta. Do czasu gdy na facebookowym profilu Daniela M. pojawił się post, w którym oczernił swoją żonę i napisał, że nie doszło do awantury. Dodatkowo twierdzi, iż do ślubu został zmuszony.

WP

Jakiś czas temu Zenon Martyniuk chwalił się swoją posiadłością w programie "Pytanie na śniadanie". I choć syn artysty wyprowadził się z rodzinnego domu, to można było zobaczyć m.in. jak wygląda jego pokój. - Nie mieszka z nami. Ale jak od czasu do czasu przyjeżdża, to w tym pokoiku spędza czas - mówił Zenek w materiale programu śniadaniowego.

Posiadłość w Grabówce niedaleko Białegostoku robi naprawdę wrażenie. Nie mogło być inaczej. W 230 metrach kwadratowych znalazło się również miejsce dla dorosłego syna. W pokoju na półpiętrze domu uwagę zwraca ogromne łóżko, akwarium, podświetlane ściany oraz telewizor. Wnętrze pomieszczenia urządzone jest w podobnym, bardzo wystawnym stylu jak reszta domu. I robi wrażenie!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP