Trwa ładowanie...

Taneczne show najlepszą terapią. Reni Jusis weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"

Dwutygodnik "Party" poinformował, że kolejna gwiazda potwierdziła udział w tanecznym programie rozrywkowym. W kolejnej edycji show fani Reni Jusis będą mogli zobaczyć ją w całkowicie nowej odsłonie.

Taneczne show najlepszą terapią. Reni Jusis weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"Źródło: East News
d2yyjcp
d2yyjcp

Udział Reni Jusis w programie rozrywkowym, "Dancing with the Stars" jest dość dużym zaskoczeniem, zważywszy na fakt, że artystka zwykle odmawiała udziału w podobnych programach. Najczęściej kojarzyła się z niszową sceną muzyczną i unikaniem blasku fleszy. Co jest powodem takiej zmiany?

Zobacz wideo:

W mediach plotkuje się, że przyczynił się do tego rozwód z Tomkiem Makowieckim. Muzyczna para rozstała się w kwietniu 2019 r. po 12 latach małżeństwa. O ich kryzysie natomiast mówiło się od 2016 r., gdy Reni po kilku latach nieobecności na polskiej scenie muzycznej wydała nowa płytę. Tomkowi miało się nie spodobać że musi rezygnować z własnych planów, aby mogła realizować się partnerka.

- Idealnie jest tylko na zdjęciach. Dla nas rodzina i dwójka dzieci to wyzwanie, bo jesteśmy wolnymi duchami - skomentowała kiedyś swój związek.

d2yyjcp

Eks-para utrzymuje dobre relacje dla dobra dwójki dzieci i żadne z nich do tej pory nie skomentowało przyczyny rozstania. To nie jedyne małżeństwo, które rozpadło się po kilku latach dobrego pożycia, a Reni to nie pierwsza gwiazda, która po rozwodzie zdecydowała się się przyjąć propozycję udziału w celebryckim show.

Podobna sytuacja miała miejsce, gdy Kinga Rusin rozeszła się z Tomaszem Lisem. W "Tańcu z gwiazdami" wzięła udział w 2006. Zdobyła wtedy uznanie jurorów i miłość widzów, które przyniosły jej upragnione zwycięstwo. Aneta Zając, kolejna z uczestniczek, wyznała kiedyś, że udział w programie po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem pomógł jej znów uwierzyć w siebie. Trzymamy kciuki, aby program pomógł wokalistce znów stanąć na nogi.

d2yyjcp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yyjcp