Trwa ładowanie...
d1umyk1

Taneczne show najlepszą terapią. Reni Jusis weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"

Dwutygodnik "Party" poinformował, że kolejna gwiazda potwierdziła udział w tanecznym programie rozrywkowym. W kolejnej edycji show fani Reni Jusis będą mogli zobaczyć ją w całkowicie nowej odsłonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reni Jusis do tej pory stroniła od programów stricte rozrywkowych
Reni Jusis do tej pory stroniła od programów stricte rozrywkowych (East News)
d1umyk1

Udział Reni Jusis w programie rozrywkowym, "Dancing with the Stars" jest dość dużym zaskoczeniem, zważywszy na fakt, że artystka zwykle odmawiała udziału w podobnych programach. Najczęściej kojarzyła się z niszową sceną muzyczną i unikaniem blasku fleszy. Co jest powodem takiej zmiany?

Zobacz wideo:

W mediach plotkuje się, że przyczynił się do tego rozwód z Tomkiem Makowieckim. Muzyczna para rozstała się w kwietniu 2019 r. po 12 latach małżeństwa. O ich kryzysie natomiast mówiło się od 2016 r., gdy Reni po kilku latach nieobecności na polskiej scenie muzycznej wydała nowa płytę. Tomkowi miało się nie spodobać że musi rezygnować z własnych planów, aby mogła realizować się partnerka.

d1umyk1

Zobacz też: Szczegóły rozwodu Jusis i Makowieckiego. Wiemy, co się stało

- Idealnie jest tylko na zdjęciach. Dla nas rodzina i dwójka dzieci to wyzwanie, bo jesteśmy wolnymi duchami - skomentowała kiedyś swój związek.

Eks-para utrzymuje dobre relacje dla dobra dwójki dzieci i żadne z nich do tej pory nie skomentowało przyczyny rozstania. To nie jedyne małżeństwo, które rozpadło się po kilku latach dobrego pożycia, a Reni to nie pierwsza gwiazda, która po rozwodzie zdecydowała się się przyjąć propozycję udziału w celebryckim show.

Zobacz też: Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się po 12 latach małżeństwa. Plotki się potwierdziły

Podobna sytuacja miała miejsce, gdy Kinga Rusin rozeszła się z Tomaszem Lisem. W "Tańcu z gwiazdami" wzięła udział w 2006. Zdobyła wtedy uznanie jurorów i miłość widzów, które przyniosły jej upragnione zwycięstwo. Aneta Zając, kolejna z uczestniczek, wyznała kiedyś, że udział w programie po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem pomógł jej znów uwierzyć w siebie. Trzymamy kciuki, aby program pomógł wokalistce znów stanąć na nogi.

d1umyk1

Podziel się opinią

Share

d1umyk1

d1umyk1