Trwa ładowanie...
d438209

"Tanio, bardzo tanio!". Największy festiwal w Polsce gratką dla zagranicznych fanów

Festiwal Open'er to coś, czym śmiało możemy się pochwalić - organizacyjnie i logistycznie to przedsięwzięcie na wysokim poziomie. Nic dziwnego, że chętnie przyjeżdżają na niego fani muzycznych wrażeń z całej Europy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Open'er Gdynia 2019
Open'er Gdynia 2019 (eastnews)
d438209

Na gdyńskim lotnisku na kilka pierwszych dni lipca staje prawdziwe małe miasteczko. Muzyka, kluby, teatr, kino, muzeum, pełno food trucków. Dobra organizacja festiwalu to jedna z zalet, które wymieniają w rozmowie ze mną obcokrajowcy, którzy przylatują do Trójmiasta specjalnie na Open'era.

- Byłem tak zaskoczony tym, jak świetnie to wszystko tutaj działa - mówi w rozmowie ze mną Matanel z Izraela. Przyleciał korzystając z bezpośrednich lotów do Gdańska. "Była dobra cena biletów, więc zdecydowałem się. Przeżyłem szok, gdy zobaczyłem, jak ludzie tu są fajnie ubrani i jak super wyglądają!"

WP Gwiazdy Exclusive

Tom z Oslo mówi mi wprost: "Tu jest tanio, bardzo tanio!" To już jego czwarty Open'er i rosnąca cena karnetu (w tym roku nawet 600 złotych) plus nocleg i wyżywienie wciąż nie są dla niego wyzwaniem.

d438209

Luciano z Włoch przyznaje, że Open'er jest dla niego coroczną tradycją. Wyjazd do Polski na festiwal to jak wakacje ze znajomymi. "Gdynia i Sopot są piękne. Dziewczyny też!".

I chociaż w rozmowach w tym roku często przewija się temat słabszego programu tej edycji, to organizacyjnie Open'er wciąż jest wydarzeniem, na które warto przylecieć.

d438209

Podziel się opinią

Share

d438209

d438209