Trwa ładowanie...
d1zhvxk

Teresa Rosati pokazała syna. Brat Weroniki rzadko pojawia się na salonach

Marcin Rosati to zdecydowanie najmniej znany członek swojej rodziny. Mimo iż jego ojciec, matka i siostra żyją w blasku fleszy, on stara się ich raczej unikać. Wyjątek zrobił dla mamy, gdy poprosiła go o odebranie nagrody w jej imieniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brat Weroniki Rosati to znany w branży biznesmen
Brat Weroniki Rosati to znany w branży biznesmen (East News)
d1zhvxk

Teresa Rosati została wyróżniona statuetką dla Wybitnej Osobowości na gali Polish Businesswoman Awards. Tego dnia nie mogła jednak osobiście odebrać statuetki. Być może jest to związane z wyjazdem z kraju Weroniki, którą mama bardzo wspiera w opiece nad maleńką córką, a także w walce aktorki z byłym partnerem.

- Co za radość! I wielki zaszczyt! Otrzymałam statuetkę WYBITNA OSOBOWOŚĆ na gali Polish Businesswoman Awards. Dziękuje bardzo za tę nagrodę. Niestety nie mogłam być na gali - statuetkę odebrał mój syn Marcin - napisała na Facebooku i Instagramie projektantka mody.

O Marcinie Rosati wiemy niewiele. Syn Teresy i Dariusza jest o 12 lat starszy od swojej siostry Weroniki. Sam ma już dwoje dzieci, 24-letnią córkę i 11-letniego syna. Skończył warszawską Szkołę Główną Handlową na kierunku zarządzanie i marketing. Od 2014 roku jest prezesem firmy MediaMarktSaturn. Wcześniej pracował między innymi dla Samsunga czy Philipsa. Ostatni raz był widziany na salonach u boku znanej siostry kilkanaście lat temu.

Weronika nie ukrywała w wywiadach, że brat zawsze był dla niej ważną osobą. To jego pytała o zdanie na temat ról w polskich produkcjach, gdy mieszkała w USA.

d1zhvxk

Podobny do Weroniki?

   East News
(East News)
d1zhvxk

Podziel się opinią

Share
d1zhvxk
d1zhvxk