ycipk-xkijvc

Teresa Rosati pokazała syna. Brat Weroniki rzadko pojawia się na salonach

Marcin Rosati to zdecydowanie najmniej znany członek swojej rodziny. Mimo iż jego ojciec, matka i siostra żyją w blasku fleszy, on stara się ich raczej unikać. Wyjątek zrobił dla mamy, gdy poprosiła go o odebranie nagrody w jej imieniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brat Weroniki Rosati to znany w branży biznesmen
Brat Weroniki Rosati to znany w branży biznesmen (East News)
ycipk-xkijvc

Teresa Rosati została wyróżniona statuetką dla Wybitnej Osobowości na gali Polish Businesswoman Awards. Tego dnia nie mogła jednak osobiście odebrać statuetki. Być może jest to związane z wyjazdem z kraju Weroniki, którą mama bardzo wspiera w opiece nad maleńką córką, a także w walce aktorki z byłym partnerem.

- Co za radość! I wielki zaszczyt! Otrzymałam statuetkę WYBITNA OSOBOWOŚĆ na gali Polish Businesswoman Awards. Dziękuje bardzo za tę nagrodę. Niestety nie mogłam być na gali - statuetkę odebrał mój syn Marcin - napisała na Facebooku i Instagramie projektantka mody.

O Marcinie Rosati wiemy niewiele. Syn Teresy i Dariusza jest o 12 lat starszy od swojej siostry Weroniki. Sam ma już dwoje dzieci, 24-letnią córkę i 11-letniego syna. Skończył warszawską Szkołę Główną Handlową na kierunku zarządzanie i marketing. Od 2014 roku jest prezesem firmy MediaMarktSaturn. Wcześniej pracował między innymi dla Samsunga czy Philipsa. Ostatni raz był widziany na salonach u boku znanej siostry kilkanaście lat temu.

ycipk-xkijvc

Weronika nie ukrywała w wywiadach, że brat zawsze był dla niej ważną osobą. To jego pytała o zdanie na temat ról w polskich produkcjach, gdy mieszkała w USA.

Podobny do Weroniki?

ycipk-xkijvc
East News
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-xkijvc

ycipk-xkijvc
ycipk-xkijvc