Trwa ładowanie...

Tom Cruise to zakurzona przeszłość. Publicznie pokazuje się z nowym partnerem

Katie Holmes od miesięcy spotyka się z Emilio Vitolo. Jak mówią "osoby z jej bliskiego otoczenia": gra na własnych zasadach. Paparazzi też nie odpuszczają zakochanych na krok.

Katie Holmes jest zakochana po uszyKatie Holmes jest zakochana po uszyŹródło: East News
d3himk3
d3himk3

Katie Holmes przez lata istniała niestety tylko jako "żona Toma Cruise". Lider scjentologów robił wiele, by żona stała w jego cieniu. Byli małżeństwem od 2006 do 2012 r. Minęło wiele lat, a dopiero od niedawna mówi się o tym, że Katie może żyć pełnią życia, nie przejmując się nakazami i zakazami stawianymi przez scjentologów. Razem z córką - wydaje się - zaczęły nowe życie.

Holmes ma mnóstwo fanów, którzy kibicują jej szczęściu. Trudno więc się dziwić, że tak wielu interesuje to, co dzieje się z życiu prywatnym aktorki. Była w związku z Jamiem Foxxem, teraz cieszy się relacją z Emilio Vitolo Jr.

"Odkrywamy karty". Juliusz Machulski: "jestem rozczarowany rządzącymi"

Paparazzi przyłapali Holmes i Vitolo podczas popołudniowego spotkania na mieście. Para okazywała sobie czułości, a gdzieś w krzakach obserwowali to paparazzi. Holmes już dawno przyzwyczaiła się, że jej związki są na świeczniku. Ale i dla Vitolo uroki życia celebrytów nie są obce.

d3himk3

Emilio prowadzi popularną wśród gwiazd włoską restaurację. Dał się też poznać jako aktor. Jest też podobno blisko związany z takimi gwiazdami jak Danny DeVito, Cuba Gooding Jr, Joe Jonas i Sophie Turner.

"Entertainment Tonight" donosiło ostatnio, że aktorka i restaurator są ze sobą tak szczęśliwi, jakby przeżywali swój miesiąc miodowy. - Szaleją za sobą i nie mogą się od siebie oderwać - mówił informator dziennikarzy.

- W przeszłości Katie czuła się nieswojo z innymi partnerami, tym razem autentycznie może być sobą. To jest prawdziwa Katie i teraz gra na własnych zasadach. Są szczęśliwi - dodał.

d3himk3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3himk3