Trwa ładowanie...
d3umuho

Tragedia z udziałem gwiazd mediów społecznościowych. Policja zidentyfikowała zwłoki trzech osób

Dwójka podróżników znanych z kanału High on Life zginęła w kanadyjskim Shannon Falls. Wcześniej próbowali uratować dziewczynę, która spadła podczas wspinaczki na wodospad.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zidentyfikowała zwłoki trójki młodych podróżników
Policja zidentyfikowała zwłoki trójki młodych podróżników (Instagram.com)
d3umuho

We wtorek zgłoszono zaginięcie Rykera Gamble'a, Alexeya Lyakha i jego dziewczyny Megan Scraper. Twórcy kanału High on Life na Youtube (prawie 500 tys. subskrybentów) i Instagramie (1,1 mln obserwujących) wspinali się w rejonie Shannon Falls niedaleko Squamish w południowo-zachodniej Kanadzie. W pewnym momencie Scraper poślizgnęła się i spadła – towarzysze ruszyli jej z pomocą, jednak silny prąd wciągnął ich do wody, zrzucając z wysokości 30 m.

O zaginięciu przyjaciół poinformował czwarty podróżnik. Po kilkunastu godzinach poszukiwań policja odnalazła ciała młodych ludzi, identyfikując zaginionych vlogerów i dziewczynę jednego z nich.

Ryker Gamble i Alexey Lyakh byli doświadczonymi podróżnikami, którzy prezentowali relacje ze swoich wypraw ponad milionowi fanów. Jako współtwórcy kanału High on Life zwiedzili m.in. Europę, Indie, Tajlandię, kilka państw Ameryki Południowej, Meksyk, Nepal i Indonezję.

d3umuho
d3umuho

Podziel się opinią

Share

d3umuho

d3umuho