Trwa ładowanie...
d1fx2ij

TYLKO U NAS: Roxy Gąska i Jacek Rozenek planują ślub. Pobiorą się we Włoszech

Choć wiele osób nie wierzyło w uczucie Roksany Gąski i Jacka Rozenka, oni nie widzą poza sobą świata. Podjęli decyzję o tym, że chcą zostać mężem i żoną. Wiemy, kiedy odbędzie się ich ślub.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jacek Rozenek i Roksana Gąska
Jacek Rozenek i Roksana Gąska (Instagram.com)
d1fx2ij

Związek byłego męża Gosi Rozenek i jego nowej partnerki budził od kilku miesięcy wiele emocji. Roksana to śliczna 25-latka z Baranowa pod Ostrołęką. Dziewczyna przyjechała do Warszawy, aby zrobić karierę. Jej życie się odmieniło, gdy poznała Jacka Rozenka. Ponoć gdy 49-letni aktor poznał Gąskę, od razu stracił dla niej głowę. Stopniowo para coraz częściej zaczynała się pokazywać na branżowych imprezach i wspólnie pozować na ściankach.

W końcu Jacek i jego partnerka zdecydowali się na wspólną sesję okładkową w "Gali". W wywiadzie, którego udzielili, po raz pierwszy opowiedzieli o swoim uczuciu.

- Roksana jest chyba najmniej zepsutą osobą, jaką znam – wyznał szczerze aktor na temat ukochanej.

d1fx2ij

Z czasem pojawiły się plotki o tym, że aktor myśli o oświadczynach. Jak udało się nam dowiedzieć, Roksana już jakiś czas temu zgodziła się wyjść za Rozenka. Teraz para planuje już ślub! Marzy im się romantyczna uroczystość. Wybrali już miesiąc i miejsce, w którym odbędzie się ceremonia.

- Planują ślub na maj 2019 r. Chcą pobrać się we Florencji, stolicy pięknej Toskanii. To ich ulubione miasto we Włoszech. We Florencji śluby celebrowane są najczęściej w Sala Rossa, Salone dei czy Sala di San Lorenzo. To włoskie odpowiedniki naszych domów weselnych. Teraz wybierają jedno z tych miejsc i to tam powiedzą sobie "tak" - mówi nam osoba z bliskiego otoczenia Roksany.

Gąska i Rozenek mają powody, by mieć ogromny sentyment do Włoch. Ślub nie mógłby odbyć się nigdzie indziej.

- Pierwszy wspólny wyjazd Roksany i Jacka odbył się do Bolonii. To właśnie tam się w nim zakochała! - dodaje nasze źródło.

d1fx2ij

Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem zakochanej pary!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1fx2ij

Podziel się opinią

Share
d1fx2ij
d1fx2ij