Trwa ładowanie...
d3a80vr

Vicky Charles urządziła dom Meghan i Harry'ego. Przez "książęce zlecenie" może mieć problem

Nie jest tajemnicą, że Meghan i Harry'emu zależy na współpracy z najlepszymi. Do urządzenia domu zatrudnili rozchwytywaną projektantkę. Jak się okazuje, nie było to w smak jej poprzedniej klientce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan z mężem zamieszkali we Frogmore Cottage
Księżna Meghan z mężem zamieszkali we Frogmore Cottage (Getty Images)
d3a80vr

Vicky Charles wypracowała sobie wysoką pozycję w branży projektowania wnętrz i cieszy się dużym uznaniem wśród znanych klientów. Jak przypomina "Daily Mail", to właśnie ona urządzała apartamenty rodzinom Beckhamów czy Clooneyów. Z jej usług postanowili skorzystać także Meghan Markle i książę Harry.

Małżonkowie poprosili ją o pomoc przy renowacji wymarzonej posiadłości, Frogmore Cottage. Zależało im na tym, aby urządzić dom możliwie jak najszybciej i móc wprowadzić się do niego jeszcze przed narodzinami Archiego.

ZOBACZ WIDEO: Księżna Meghan dostała prezent od królowej. To znak, że ją zaakceptowała

Książęcy plan się powiódł i para mogła wprowadzić się tam już w kwietniu. Syn Meghan i Harry'ego przyszedł na świat z początkiem maja.

d3a80vr

Jak się okazuje, projektantka może mieć w związku z tym zleceniem spory problem. "Daily Mail" podaje, że podejmując wyzwanie renowacji królewskiej posiadłości, Charles musiała zrezygnować z przyjętego wcześniej zlecenia od klientki z Nowego Jorku. Kobieta miała zaaranżować wnętrza apartamentu na Manhattanie i dom w East Hampton.

PRZECZYTAJ TEŻ: Meghan Markle nie porzuciła dawnych kontaktów. Pałac jest zaniepokojony

Niezadowolona klientka zarzuca projektantce porzucenie jej zamówienia i złożyła przeciwko niej pozew. Co więcej, domaga się rekompensaty w wysokości ok. 240 tys. dol. "Daily Mail" podaje, że termin rozprawy nie jest na razie znany.

d3a80vr

Podziel się opinią

Share

d3a80vr

d3a80vr