Trwa ładowanie...
d2ndp7e

Viki Gabor dostała pieniądze od Krakowa. Okrągła sumka

Miasto Kraków doceniło sukcesy nastolatki mieszkającej w Nowej Hucie. Viki Gabor to chluba nie tylko Polski ale także społeczności stolicy Małopolski i urzędnicy bez wahania postanowili ją nagrodzić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Viki Gabor
Viki Gabor (ONS.pl)
d2ndp7e

Viki Gabor przyczyniła się do historycznego zwycięstwa - Polska drugi raz triumfowała podczas konkursu piosenki Eurowizja Junior. Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel.

Teraz Gazeta Wyborcza donosi, że Viki została jedną z osób nagrodzonych Stypendium Twórczym Miasta Krakowa. Stypendium przyznawane jest młodym utalentowanym ludziom, którzy spełniają się artystycznie, przynosząc chlubę miastu.

Takie stypendium to 10 tysięcy złotych. Viki Gabor udowodniła już, że nie jest w show-biznesie dla pieniędzy. W związku z premierą hitowego singla "Superhero" na płycie CD młoda piosenkarka miała dla swoich fanów niespodziankę, którą zresztą wcześniej obiecała. Młoda wokalistka przeznaczy wszystkie zarobione pieniądze ze sprzedaży płyty na akcje charytatywne związane z ochroną środowiska.

d2ndp7e

Tymczasem nagrała kolejny singiel, tym razem z supergwiazdą Kayah. Niesamowicie chwytliwy numer "Ramię w ramię" ma szansę stać się wielkim hitem. Kto wie, może usłyszymy ten duet w przyszłego sylwestra?

d2ndp7e

Podziel się opinią

Share

d2ndp7e

d2ndp7e