Trwa ładowanie...
d4lg61v

W środku nocy wstawił zdjęcie roznegliżowanej kobiety. Dobrze ją znamy

Daniel Martyniuk dopiero miesiąc temu odzyskał wolność w świetle prawa. Wygląda na to, że znalazł już pocieszenie w ramionach dawnej miłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Martyniuk nie ukrywa się z nową miłością.
Daniel Martyniuk nie ukrywa się z nową miłością. (Instagram)
d4lg61v

Syn Zenka Martyniuka od ponad 2 lat elektryzuje media plotkarskie nowinkami ze swojego życia prywatnego. Poślubił 19-letnią Ewelinę, która była z nim w ciąży, aby kilka miesięcy później uciec z ich wspólnego mieszkania i oddać się imprezowemu życiu.

Para we wrześniu uzyskała rozwód. Bezrobotny Daniel będzie musiał płacić 3,2 tys. zł alimentów na byłą żonę i córkę. Pomimo oczerniania Eweliny i jej rodziny w mediach przez Danutę Martyniuk i jej synka, kobieta nigdy nie wylewała żali publicznie. Choć dawała sygnały, że nie podoba jej się widok jej jeszcze ówczesnego męża z innymi paniami.

Daniel Martyniuk potwierdza odzyskanie rodowego pierścienia

Daniel Martyniuk od kilku miesięcy bywa widywany u boku Faustyny, jego dawnej dziewczyny. Jeszcze kilka tygodni temu zarzekał się, że są tylko znajomymi i zasięga u niej porady prawnej, lecz wszystko wskazuje na to, że znowu są razem. I to ona jest "piękną Hiszpaneczką".

d4lg61v

W środku nocy 31-latek opublikował na Insta Story fotkę roznegliżowanej Faustyny, podpisując ją #mysweetheart (ang. moje kochanie).

Czyżby wkrótce Daniel Martyniuk otwarcie będzie dzielił się w mediach społecznościowych szczegółami swojego życia miłosnego?

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie Faustyny. Instagram
Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie Faustyny. (Instagram)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4lg61v

Podziel się opinią

Share
d4lg61v
d4lg61v