Trwa ładowanie...

Weronika Rosati komentuje swój wywiad. Zamieściła mocny wpis

Aktorka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, że doświadczyła przemocy ze strony byłego partnera i ojca jej córki. Rozmowa aktorki na łamach "Wysokich Obcasów" odbiła się szerokim echem w mediach. Aktorka wystosowała komentarz w tej sprawie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Weronika Rosati komentuje swój wywiad. Zamieściła mocny wpisŹródło: East News
d4gus8k
d4gus8k

Rosati zaznaczyła, że wywiad udzielony Magdalenie Środzie jest najważniejszym w jej dotychczasowym życiu. Wyjaśniła także, dlaczego zdecydowała się go udzielić.

- Jest to rozmowa na która się zdecydowałam z myślą o wszystkim kobietach które doznały przemocy fizycznej, psychicznej, werbalnej i finansowej, z myślą o kobietach skrzywdzonych przez ludzi silniejszych i bardziej wpływowych, z myślą o kobietach żyjących w lęku, wstydzie, upokorzeniu i beznadziei, z myślą o kolejnym pokoleniu kobiet – napisała aktorka.

Wywiad Rosati zadedykowała swojej córce, z myślą o tworzeniu lepszej przyszłości dla niej i wielu innych kobiet. Podziękowała także mamie, przyjaciółkom i wszystkim kobietom, które stanęły za nią murem. Zaznaczyła też, że zdaje sobie sprawę, że jej wypowiedzi mogą się spotkać ze zdecydowaną reakcją.

d4gus8k

- Z okazji dnia kobiet tym tekstem narażam się na kolejny atak ze strony mojego byłego partnera, oczernianie mnie i kolejne przykrości ale powiem wam jedno: nie będę milczeć. Jak to powiedziałam w wywiadzie - warto zapłacić każdą cenę by się nie bać i odzyskać godność. Jestem ofiarą przemocy domowej. Jest nas setki tysięcy, razem możemy sobie pomóc, razem możemy to zmienić (...) Najpierw zmienimy mentalność, potem prawo – kwituje aktorka we wpisie.

Zobacz także: Rosati przeżywa samotne macierzyństwo: "To wymaga odwagi"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4gus8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gus8k