Trwa ładowanie...
d2dbjro

Weronika Rosati zdradziła, jak jej córka ma na drugie imię. Zrobiła to przypadkiem

Afera związana z nazwiskiem córki Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego wciąż trwa. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak dziewczynka ma na drugie imię. Aktorka i jej były partner postawili na tradycję!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati nadal walczy z Robertem Śmigielskim
Weronika Rosati nadal walczy z Robertem Śmigielskim (ONS.pl)
d2dbjro

Od momentu rozstania Weronika Rosati i Robert Śmigielski wciąż ze sobą walczą. Ostatnio pojawiła się informacja o tym, że aktorka chce zmienić córce nazwisko na swoje panieńskie. Robert Śmigielski wyśmiał ten pomysł, sugerując, że była partnerka nie ma do tego żadnego prawa.

Słowa oświadczenia ortopedy bardzo oburzyły Weronikę, która postanowiła opublikować własne zeznanie. Swoje oświadczenie oparła na dokumentach prawnych, które potwierdzają jej wersję wydarzeń. My zwróciliśmy uwagę na drobny szczegół. W aktach widnieje drugie imię córki Rosati - Walentyna.

d2dbjro

Weronika Rosati i Robert Śmigielski — burzliwy związek

Weronika Rosati poznała Roberta Śmigielskiego po wypadku samochodowym aktorki w 2012 r. Wtedy była związana z Piotrem Adamczykiem. Ortopeda pomagał jej wyzdrowieć. Łączyła ich wówczas jedynie przyjaźń.

Para ponownie spotkała się w 2016 r. Wtedy wybuchło między nimi płomienne uczucie. W grudniu 2017 r. na świat przyszła córka Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego, Elizabeth. Pół roku później doszło do rozstania.

W wywiadzie dla "Wysokich obcasów" Weronika Rosati przyznała, że Robert nie był dobrym partnerem. Długo nie mogła o tym mówić, ale medialna przepychanka między nią a znanym ortopedą nadal trwa.

d2dbjro

Podziel się opinią

Share

d2dbjro

d2dbjro
d2dbjro