Trwa ładowanie...

Whitney Houston miała romans z kobietą. Pierwszy raz opowie swoją historię

Plotki o tym, że Whitney Houston miała romans z Robyn Crawford, krążyły od lat. Była asystentką, przyjaciółką, ale przede wszystkim jedną z nielicznych osób z kręgu gwiazdy, która przejmowała się jej dobrem. W 2019 roku opowie całą swoją historię.

Whitney Houston miała romans z kobietą. Pierwszy raz opowie swoją historięŹródło: Getty Images
ddj6pox
ddj6pox

Po śmierci Whitney Houston nie brakowało osób, które opowiadały o jej skomplikowanym życiu. Wystarczy choćby wspomnieć o byłym mężu – Bobbym Brownie. Po raz pierwszy swoją historię postanowiła opowiedzieć przyjaciółka, a także – jak okazało się – kochanka Whitney. Książka Robyn Crawford ma ukazać się w Stanach Zjednoczonych jesienią 2019 roku.

Zobacz: Whitney - najczęściej nagradzana wokalistka w historii

Tytuł to "A Song for You: My Life with Whitney Houston" ("Piosenka dla ciebie: moje życie z Whitney Houston"). We wspomnieniach mamy przeczytać o "poruszających i skomplikowanych relacjach", jakie łączyły ją z piosenkarką.

ddj6pox

Najlepsze, co spotkało Whitney?

To, że Houston była biseksualna, potwierdzili bohaterowie filmu dokumentalnego "Whitney". Miał swoją premierę w 2018 roku na festiwalu w Cannes. Film Kevina Macdonalda wzbudził potężną dyskusję z kilku powodów. Jedno to relacje bliskich gwiazdy na temat jej związku z Crawford. Drugie: to w tym filmie dowiedzieliśmy się więcej na temat tego, jak trudne miała dzieciństwo.

W swoim filmie Macdonald pokazał, jak ważną postacią Robyn była dla Whitney. Można więc powiedzieć, że nie tylko była jej asystentką, ale też częściowo autorką sukcesu. To Robyn dbała o medialny wizerunek Houston, chroniła ją przed kolejnymi aferami.

Z kolei autor filmu "Whitney: Can I Be Me" uważa, że Crawford była tą jedną osobą, dzięki której Houston nie stoczyła się na dno znacznie wcześniej. Nick Broomfield w rozmowie z "Daily Mail" przyznał, że Robin ostro kłóciła się z Bobbym Brownem o Whitney. Podobno dochodziło między nimi nawet do rękoczynów. Ostatecznie to jednak Brown przejął kontrolę nad pracą i życiem Whitney, a Robyn wykluczył z kręgu najbliższych znajomych gwiazdy.

Broomfield uważa, że przez lata zainteresowanie życiem intymnym piosenkarki było wręcz absurdalne i przekraczało granice dobrego smaku. – Prawie doszło do tego, że ludzi interesowałyby zużyte kondomy i brudne prześcieradła. Nie wiem, co ciągnie ludzi do historii jej intymnego życia – powiedział.

ddj6pox

Zaznaczył też, że Whitney prawdopodobnie z nikim innym nie stworzyła tak bliskiej więzi, jak z Robyn.

- Dzieliły dom, a czasem także łóżko. Myślę, że najważniejsze jest to, że to był najbardziej produktywny, wspierający i kreatywny związek jaki stworzyła – dodał.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Wsparcie gwiazdy

Robyn poznała Whitney w 1980 roku (w artykułach można się też natknąć na 1979 rok). Dogadywały się na tyle dobrze, że artystka mianowała swoją przyjaciółkę główną asystentką. Jak już wspomnieliśmy, była odpowiedzialna za wizerunek sceniczny, za stylizacje. Doradzała Whitney w codziennych wyborach i sprawach dotyczących kontraktów.

Crawford była przy artystce podczas niezliczonych koncertów. Stała u jej boku wtedy, gdy związała się z Bobbym Brownem, gdy urodziło się ich pierwsze dziecko.

ddj6pox

Pracowała z gwiazdą ponad 15 lat. Ich drogi rozeszły się około 2000 roku. W tym czasie Houston coraz mocniej uzależniała się od narkotyków.

W mediach pojawiały się plotki o tym, że Robyn i Whitney mogło łączyć coś więcej niż tylko praca i przyjaźń. Jak zauważają dziennikarze „Daily Mail”, ich związek prawie wyszedł na światło dzienne, bo artystka była prawdopodobnie zastraszana. Otrzymywała pogróżki, że jeśli nie wpłaci 250 tys. dolarów, świat dowie się, że ma kochankę. Nic takiego jednak się nie stało.

W 2017 roku wybuchła za to afera po tym, jak "Radar Online" podjął temat romansu Houston z przyjaciółką. Wtedy po raz pierwszy do plotek odniósł się Dennis Crawford, ojciec Robyn. - Wiedziałem 40 lat temu, wszyscy wiedzieliśmy. Widziałem je razem. Kiedy mi powiedziała, nie było nic, co mógłbym zrobić poza kochaniem jej – powiedział.

Książka, która ukaże się jesienią, będzie pierwszym komentarzem Robyn Crawford. Nic więc dziwnego, że sama informacja o planowanej publikacji poniosła się w sieci jak wirus. Wygląda na to, że książka Amerykanki będzie jedną z najbardziej kontrowersyjnych, jakie pojawią się w tym roku w księgarniach.

ddj6pox
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddj6pox