ycipk-1cbpvq

Julia Wieniawa i Baron na wspólnej kolacji. Nie udało się utrzymać tajemnicy

Wspólne zdjęcia Julii Wieniawy i Barona podgrzewają atmosferę w polskim show-biznesie. I choć celebryci milczą jak zaklęci, wystarczy na nich spojrzeć. Chemii nie brakuje!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa i Baron przyłapani na wspólnej kolacji
Julia Wieniawa i Baron przyłapani na wspólnej kolacji (East News, Fot: East News)
ycipk-1cbpvq

Julia Wieniawa rozstała się kilka miesięcy temu z Antkiem Królikowskim. Para podziękowała sobie za wspólnie spędzony czas, pozostając w przyjacielskich stosunkach. Niedawno sieć obiegły plotki o romansie celebrytki z gitarzystą zespołu Afromental - Baronem. I choć na początku nikt nie chciał w to wierzyć, a sam muzyk dementował plotki, zdjęcia paparazzich wszystko zdradziły.

Julia i Baron wyrwali się niedawno razem na egzotyczne wakacje. Zdradziły ich wówczas zdjęcia publikowane z tego samego miejsca. Chwilę później przyłapani przez fotoreporterów jednego z tabloidów nie udawali nawet, że się nie znają. I teraz wisienka na torcie.

ZOBACZ TAKŻE: Baron dementuje plotki o romansie z Wieniawą! "Będziemy pracować nad wspólnymi rzeczami"

ycipk-1cbpvq

Jeden z modnych warszawskich lokali opublikował zdjęcie swoich gości. Znajdziemy na nim Wieniawę i Barona. Uwagę przykuwa blond peruka celebrytki. Chyba nie chciała, żeby ktoś ich rozszyfrował.

No niestety. Starania zdały się na nic. Fani aktorki i muzyka nabrali za to pewności: tych dwoje łączy prawdziwe uczucie. Co ciekawe, gdy tylko media podchwyciły fotki, restauracja je ukryła.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o rozpadzie związku Antka Królikowskiego i Julii Wieniawy. Dziś już plotkuje się o nowej miłości młodej aktorki. Wszystko się wydało.

ycipk-1cbpvq
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1cbpvq

ycipk-1cbpvq
ycipk-1cbpvq