Trwa ładowanie...

Wnuczka Leszka Millera jest biseksualna. W XXI wieku nikogo nie powinno to dziwić

W internecie zawrzało. Wnuczka Leszka Millera - Monika wyznała, że jest biseksualna. Pozostaje pytanie, dlaczego ludzi w dzisiejszych czasach dziwi jeszcze odmienna orientacja seksualna.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Wnuczka Leszka Millera jest biseksualna. W XXI wieku nikogo nie powinno to dziwićŹródło: Instagram.com
d3csh2q
d3csh2q

Odkąd na Instagramie pojawiła się nowa opcja, która pozwala na zadawanie pytań, wiele gwiazd zdecydowało się na taką formę kontaktu z fanami. Ostatnio na szczere wyznanie zdecydowała się wnuczka Leszka Millera, Monika. Zapytana o swoją orientację seksualną nie pozostawiła miejsca na domysły.

Miller czule o wnuczce: "Po wypadku dostałem od niej rysunek pieska, żeby mnie pilnował"

Prasa kolorowa przekrzykuje się na nagłówki w sprawie orientacji seksualnej wnuczki Leszka Millera. W dobie, kiedy wychodzimy na marsze równości w największych miastach Polski, naprawdę jeszcze kogoś dziwi fakt odmiennej orientacji seksualnej? Najwidoczniej. Bo zrobiła się z tego spora sensacja.

Monika Miller zapytana na swoim Instagramie o orientację seksualną nie przebierała w słowach. Szczera odpowiedź dziewczyny wywołała szeroką debatę publiczną na ten temat. Co niektórzy twierdzą, że jej słowa są skandalizujące.

Zobaczcie, jak odpowiedziała fanom Monika.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com, fot: Instagram

Monice gratulujemy odwagi i autentyczności. Przypomnijmy, że w dzisiejszych czasach niczym szokującym nie jest to, że znany polityk, czy ktoś z jego otoczenia jest odmiennej orientacji seksualnej.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3csh2q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3csh2q