Trwa ładowanie...
d2ukc7y

Wojciech Mann i Rafał Trzaskowski przygotowali alternatywną "Listę przebojów Trójki"

Rafał Trzaskowski został nominowany przez Wojciecha Manna do udziału w #Hot16Challenge2. Prezydent Warszawy wraz z dziennikarzem przygotowali jednak inną niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Mann i Rafał Trzaskowski przygotowali alternatywną "Listę przebojów Trójki"
Wojciech Mann i Rafał Trzaskowski przygotowali alternatywną "Listę przebojów Trójki" (ONS.pl)
d2ukc7y

Wojciech Mann, który niedawno pożegnał się z Programem III Polskiego Radia, był jedną z wielu znanych osobistości, biorących udział w #Hot16Challenge2. Dziennikarz nominował do zabawy prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski nie chcę jednak nikogo "krzywdzić" swoimi rapowymi umiejętnościami i postanowił zrekompensować brak “szesnastki” w inny, również muzyczny, sposób.

"Pan Wojciech Mann nominował mnie do #Hot16Challenge2. Nie chcę nikomu robić krzywdy swoim rapem (tata by mi tego nie darował), ale wspólnie z Panem Wojtkiem mamy drobną niespodziankę" – napisał na swoim profilu na Twitterze Rafał Trzaskowski.

O godzinie 20:00, w porze emisji Listy Przebojów Trójki, panowie rozpoczęli na Facebooku rozmowę na żywo o muzyce.

Ze względu na aferę, jaka wybuchła po zwycięstwie piosenki Kazika na liście w radiowej Trójce, ze stacją pożegnało się wiele osób. We wtorek wieczorem decyzję o odejściu ogłosił Piotr Kaczkowski. W środę rano odeszli Łukasz Błąd, Krzysztof Szubzda oraz Filip Jaślar. Wcześniej Trójkę opuścili między innymi Marcin Kydryński, Piotr Metz, Marek Niedźwiecki i Wojciech Mann.

d2ukc7y

Podziel się opinią

Share

d2ukc7y

d2ukc7y