Trwa ładowanie...

Wojciech Mann wydał nowe oświadczenie. "Mam wszystko w du..e"

Na oficjalnym FB Wojciecha Manna pojawiło się wideo, w którym dziennikarz ustosunkował się do poprzedniego oświadczenia. W stylu, za jaki fani kochają go od lat.

Share
Wojciech Mann wydał nowe oświadczenie. "Mam wszystko w du..e"Źródło: East News
d4lrprq

Kilka dni temu ruszyły oficjalne profile Wojciecha Manna na Instagramie i Facebooku. To tam pojawił się dosadny komentarz, który wywołał ogólny entuzjazm internautów, ale też ściągnął na głowę dziennikarza słowa krytyki za zwrot "mam wszystko w dupie". Więc w swoim nowym filmiku go powtórzył.

ZOBACZ TEŻ: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Odświętnie ubrany dziennikarz mówi:

d4lrprq

- Witam Panią redaktor, witam Państwa. Bardzo dziękuję za możliwość wygłoszenia tego oświadczenia, które jest dla mnie dość istotne. Otóż doszły mnie z pewnych źródeł głosy, że moje poprzednie oświadczenie wygłoszone na antenie było pełne niejasności i nieeleganckich wyrażeń oraz że mój appearance, czyli wygląd, pozostawiał sporo do życzenia.

W tej sytuacji chciałbym bardzo stanowczo powiedzieć, że tamten materiał został zmanipulowany i to zmanipulowany tendencyjnie. Mało tego, wyjęty z kontekstu! Co jest stałą praktyką pewnych kół.

I teraz, kiedy mam prawo rzeczywiście wypowiedzieć pełnymi zdaniami moją opinię na temat sytuacji, dementując tamte nieelegancko przygotowane materiały, chciałbym powrócić do podsumowania. Że jednak, biorąc pod uwagę ogólną sytuację, mam wszytko w du..e. Dziękuję Państwu za uwagę.

- Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie - powiedział Mann w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

d4lrprq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lrprq
d4lrprq