Trwa ładowanie...

Wróżka Aida będzie zeznawać w sprawie Weroniki Rosati

Weronika Rosati na początku 2019 roku zgłosiła na policję sprawę pobicia przez byłego partnera, Roberta Śmigielskiego. Obecnie funkcjonariusze przesłuchują świadków, wśród których znalazła się najbardziej znana wróżka w Polsce, Aida.

Wróżka Aida będzie zeznawać w sprawie Weroniki RosatiŹródło: East News
drmlj5m
drmlj5m

Weronika Rosati oskarżyła ojca swojego dziecka, Roberta Śmigielskiego o przemoc fizyczną i psychiczną. Nie tylko udzieliła wywiadu w "Wysokich Obcasach", w którym opowiedziała o traumie, ale także zgłosiła sprawę na policję. Były partner aktorki wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył jej słowom.

"Fakt" dowiedział się, że policja prowadzi dochodzenie w sprawie i wzywa na świadków kolejne osoby. Zeznania złożył już ojciec Weroniki, Dariusz Rosati, którego gwiazda miała prosić o interwencję, gdy Śmigielski kolejny raz podniósł na nią rękę. Tabloid informuje także, że na komisariacie pojawi się wkrótce Aida.

- Weronika poznała Aidę kilka lat temu. Jest jej klientką. Zwierzała się jej i radziła w sprawach miłosnych. Aida sporo wie o jej życiu osobistym. Trzeba jednak pamiętać, że Aida jest profesjonalistką i nie angażuje się emocjonalnie w sprawy swoich klientów. Musi być dyskretna. Na pytania śledczych zamierza odpowiadać w sposób wyważony i zdystansowany - powiedziała "Faktowi" znajoma wróżki.

Aida najwyraźniej nie ostrzegła swojej klientki przed tym, co może ją spotkać.

drmlj5m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drmlj5m