Trwa ładowanie...
d12fn08

Wróżka Aida będzie zeznawać w sprawie Weroniki Rosati

Weronika Rosati na początku 2019 roku zgłosiła na policję sprawę pobicia przez byłego partnera, Roberta Śmigielskiego. Obecnie funkcjonariusze przesłuchują świadków, wśród których znalazła się najbardziej znana wróżka w Polsce, Aida.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wróżka wspiera Weronikę Rosati
Wróżka wspiera Weronikę Rosati (East News)
d12fn08

Weronika Rosati oskarżyła ojca swojego dziecka, Roberta Śmigielskiego o przemoc fizyczną i psychiczną. Nie tylko udzieliła wywiadu w "Wysokich Obcasach", w którym opowiedziała o traumie, ale także zgłosiła sprawę na policję. Były partner aktorki wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył jej słowom.

"Fakt" dowiedział się, że policja prowadzi dochodzenie w sprawie i wzywa na świadków kolejne osoby. Zeznania złożył już ojciec Weroniki, Dariusz Rosati, którego gwiazda miała prosić o interwencję, gdy Śmigielski kolejny raz podniósł na nią rękę. Tabloid informuje także, że na komisariacie pojawi się wkrótce Aida.

- Weronika poznała Aidę kilka lat temu. Jest jej klientką. Zwierzała się jej i radziła w sprawach miłosnych. Aida sporo wie o jej życiu osobistym. Trzeba jednak pamiętać, że Aida jest profesjonalistką i nie angażuje się emocjonalnie w sprawy swoich klientów. Musi być dyskretna. Na pytania śledczych zamierza odpowiadać w sposób wyważony i zdystansowany - powiedziała "Faktowi" znajoma wróżki.

d12fn08

Aida najwyraźniej nie ostrzegła swojej klientki przed tym, co może ją spotkać.

d12fn08

Podziel się opinią

Share
d12fn08
d12fn08