Trwa ładowanie...

Wyciekły listy księżnej Diany. Wiemy, z kim i o czym potajemnie korespondowała

Księżna Diana zapewne zabrała ze sobą do grobu część tajemnic brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak na przestrzeni lat wychodzą na jaw kolejne sekrety. Teraz wyciekły jej listy, jakie pisała swego czasu do osoby związanej z rodziną.

Wyciekły listy księżnej Diany. Wiemy, z kim i o czym potajemnie korespondowałaŹródło: ONS.pl
d10yztx
d10yztx

Księżna Diana uwielbiała święta Bożego Narodzenia i całe zamieszanie związane z przygotowaniami. Na aukcję trafiły jej listy z 1990 r., w których wspomina o całej przedświątecznej gorączce.

Na początku grudnia 1990 r. księżna Diana korespondowała z Ivy Woodward. Poznały się kilka miesięcy wcześniej, kiedy to książę Karol leżał w szpitalu ze złamaną ręką.

ZOBACZ TEŻ: Niepokojące doniesienia. Kryzys wieku średniego u Jennifer Aniston

"Najdroższa Ivy, bardzo dużo o Tobie myślałam, kiedy wszyscy zmierzamy w kierunku Bożego Narodzenia i zastanawiam się, jak traktuje Cię życie" - pisała Diana w liście. Wtedy syn Woodward był w śpiączce po wypadku motocyklowym, ale wrócił do zdrowia w tym samym miesiącu.

d10yztx

Księżna napisała, że synowie Harry i William przeszukiwali cały dom w celu znalezienia prezentów. Bardzo ich ekscytowały nadchodzące święta.

Diana pisała listy na papierze firmowym Pałacu Kensington. Można wylicytować je za 2-3 tys. funtów w domu aukcyjnym Lawrences Auctioneers. Sprzedaje je prywatny kolekcjoner.

- W liście do Ivy Woodward jasne jest, że Diana pisała z serca, jak jedna matka do drugiej - powiedziała Sarah Ward z Lawrences Auctioneers.

d10yztx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10yztx