Trwa ładowanie...
d3buzji

Wyniki sekcji zwłok brata Beaty Kozidrak. Znamy przyczynę śmierci

Lubelska prokuratura poinformowała, że Jarosław Kozidrak zmarł śmiercią naturalną. Współzałożyciel Bajmu chorował przez wiele lat.
Share
Beata Kozidrak
Beata KozidrakŹródło: ons.pl
d3buzji

Jak dowiedział się "Fakt", prokuratura umorzyła śledztwo ws. śmierci brata Beaty Kozidrak. Śledczy badali, czy ktoś nie spowodował nieumyślnie śmierci artysty.

– Gdy porównaliśmy zeznania świadków z wynikami sekcji, stało się jasne, że zmarły był bardzo chorym człowiekiem. To był zgon spowodowany naturalnymi przyczynami - powiedziała w rozmowie z tabloidem prokurator, Katarzyna Matusiak.

ZOBACZ TAKŻE: Brutalnie szczera Beata Kozidrak o rozwodzie, nowej miłości i muzyce

Jarosław Kozidrak był współzałożycielem zespołu Bajm. Mężczyzna rozstał się z grupą przez konflikt z byłym mężem Beaty Kozidrak, Andrzejem Pietrasem. Brat artystki stworzył takie utwory jak "Nie ma wody na pustyni", "Józek, nie daruję ci tej nocy" czy "Dwa serca, dwa smutki". Przez lata Kozidrakowie nie utrzymywali ze sobą kontaktów. Po śmierci Jarosława, Beata jest w rozsypce.

d3buzji

– Zupełnie się tego nie spodziewała. On był zdrowy, umarł nagle. Beata nie może się z tym pogodzić. Bardzo to przeżywa jak na wrażliwą osobę przystało - czytamy w tabloidzie.

Jarosław Kozidrak zmarł 12 czerwca 2018 r. w wieku 63 lat.

d3buzji

Podziel się opinią

Share
d3buzji
d3buzji