Trwa ładowanie...

Zaapelował na wizji. "Meghan, jeśli to oglądasz, błagam, zgódź się!"

Jakieś czas temu krążyła plotka, że Meghan chce wrócić przed kamery. Właśnie nadarzyła się okazja. Choć chyba nie do końca żonie Harry'ego o to chodziło.

Share
Zaapelował na wizji. "Meghan, jeśli to oglądasz, błagam, zgódź się!"
Źródło: Getty Images
d1viugi

Bruno Tonioli, słynny choreograf, tancerz i juror brytyjskiego show "Strictly Come Daning" i jego amerykańskiego odpowiednika "Dancing with the Stars", chce Meghan Markle u siebie na parkiecie.

W programie "Extra" Tonioli stwierdził, że Meghan "byłaby wspaniała!".

- Udział w show sprawiłby, że pokazałaby, iż jest otwarta i zabawna – to byłoby cudowne. Meghan, jeśli nas teraz oglądasz, błagam! Będziemy wniebowzięci, jeśli się zgodzisz - entuzjazmował się Bruno Tonioli w rozmowie z reporterką Terri Seymour.

ZOBACZ WIDEO: Meghan Markle czyta bajkę ze swoim synkiem

Jednocześnie juror zapowiedział, że 15. edycja "Dancing with the Stars" na pewno się odbędzie, nawet jeśli ma się to równać z ograniczeniem widzów na widowni. Chodzi naturalnie o nieustające zagrożenie związane z pandemią koronawirusa.

d1viugi

Oferta jurora jest atrakcyjna z dwóch powodów. Pierwszym jest oczywiście gaża, a więc pieniądze, które z wiadomych względów przydadzą się teraz parze.

Po drugie "Dancing with the Stars" jest kręcone w Los Angeles, a więc mieście, gdzie niedawno przeprowadzili się Meghan, Harry i Archie.

Warto również przypomnieć, że Meghan ma już małe bo małe, ale jednak, doświadczenie telewizyjne. W 2006 r. pojawiła się w teleturnieju "Deal or No Deal" (pol. "Grasz czy nie grasz").

A ostatnio widzowie mogli usłyszeć głos Meghan w dokumencie przyrodniczym poświęconemu afrykańskim słoniom, który zadebiutował na platformie Disney+ na początku kwietnia tego roku.

d1viugi

Przypomnijmy. Kilka miesięcy temu Harry i Meghan ogłosili, że odłączają się od brytyjskiej rodziny królewskiej i zamierzają żyć na własny rachunek. Para najpierw przeprowadziła się do kanadyjskiego Vancouver, aby po krótkim czasie przenieść się do rodzinnego miasta księżnej, czyli Los Angeles.

Jak wynika z najnowszych doniesień, Meghan jest obecnie skupiona na działalności charytatywnej. Może trochę ruchu dobrze by jej zrobiło?

d1viugi

Podziel się opinią

Share
d1viugi
d1viugi