Trwa ładowanie...
d1wlnn7

Zabójstwo Amie Harwick. Przeprowadzono sekcję zwłok byłej narzeczonej Drew Careya

Amie Harwick, narzeczona komika Drew Careya, została brutalnie zamordowana dzień po Walentynkach. W sprawie zabójstwa pojawił się już raport koronera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabójstwo Amie Harwick. Przeprowadzono sekcję zwłok byłej narzeczonej Drew Careya
Zabójstwo Amie Harwick. Przeprowadzono sekcję zwłok byłej narzeczonej Drew Careya (Getty Images)
d1wlnn7

Amie Harwick została zamordowana dzień po Walentynkach. Z raportu koronera wynika, że seksuolożka najpierw była duszona przez swojego oprawcę, a następnie wypchnięta z balkonu. Sekcja zwłok wykazała również, że kobieta doznała poważnych obrażeń głowy i klatki piersiowej spowodowanych upadkiem z trzeciego piętra.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna o rozwodzie. "Dokument z rozprawy sądowej będzie komentarzem"

O zabójstwo Harwick oskarża się Garetha Pursehouse’a, jej byłego partnera. Mężczyzna został aresztowany 3 dni po odnalezieniu ciała kobiety. Pursehouse trafił do aresztu, opuścił go jednak za kaucją w wysokości 2 milionów dolarów.

d1wlnn7

Zagłosuj na najlepszt polski film!

Amie Harwick i Gareth Pursehouse byli parą 10 lat temu. W 2011 r. znana terapeutka zgłosiła wniosek o zakaz zbliżenia się do niej. Jak się okazało, restrykcja wygasła dwa tygodnie przed zabójstwem. Przyjaciele Harwick twierdzą, że w ostatnich tygodniach życia Amie obawiała się ataku ze strony Pursehouse’a. Byli partnerzy spotkali się przypadkowo na jednej z imprez, gdzie mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie i ostatecznie doszło do awantury.

Ostatecznie Gareth Pursehouse jest podejrzany o morderstwo i włamanie pierwszego stopnia. Mężczyzna zostanie postawiony w stan oskarżenia już 4 marca.

Od 2017 r. Amie Harwick była związana również ze znanym komikiem i aktorem, Drew Careyem. Rok później para zaręczyła się, związek jednak nie przetrwał próby czasu. Harwick miała naukowy tytuł doktora, była specjalistą od terapii par i znanym seksuologiem, a także autorką książek z tego zakresu.

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

d1wlnn7

Podziel się opinią

Share

d1wlnn7

d1wlnn7