ycipk-1qrl34

Zamieścili zdjęcia z okazji Dnia Ojca. Fani poczuli się oburzeni

Choć w Polsce Dzień Ojca obchodzimy 23 czerwca, to w Wielkiej Brytanii święto przypada o tydzień wcześniej. Pałac Kensington z tej okazji zamieścił zdjęcia nawiązujące do tego ważnego dnia. Zapomniał przy tym tylko o kilku... "drobiazgach".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcia z okazji święta ojców miały wywołać wzruszenie
Zdjęcia z okazji święta ojców miały wywołać wzruszenie (PAP)
ycipk-1qrl34

Na oficjalnych profilu Pałacu Kensington zamieszczono dwa zdjęcia - i oba nawiązują do Williama. Na pierwszym z nich William buja najmłodszego syna, Ludwika na huśtawce-kuli, podpierając go dłonią, żeby nie spadł.

Na kolejnym zdjęciu William pojawia się w roli syna, który kroczy u boku księcia Karola. Oby dwaj idą przez pas startowy w lotniczych skafandrach. Zdjęcia najwyraźniej miały pokazać, że dziećmi jesteśmy niezależnie od wieku, a ojciec w życiu każdego chłopca odgrywa bardzo ważną rolę w kształtowaniu jego charakteru.

ycipk-1qrl34

W odpowiedzi na post fani zareagowali natychmiastowo. Nie spodobało im się, że pominięto dwójkę dzieci Kate i Williama, oraz że nie pojawiła się żadna fotografia Kate z jej własnym ojcem.

"Chcemy też zdjęcia Kate z jej ojcem!", napisał jeden z fanów, a drugi poszedł dalej: "Nie zgadzam się na taki wybór fotografii. Gdzie jest Charlotte i George? Gdzie jest ojciec Kate?".

Zobacz też: Urocze zdjęcie księcia Harry'ego z synem obiegło sieć. Do tej pory było niepublikowane

Nie to jednak wzbudziło największe oburzenie. Jeden z aktywnych fanów zauważył:

ycipk-1qrl34

"To bardzo dziwne, że nie pojawił się żaden post z okazji Dnia Matki. Czyżby byli aż tak zajęci tamtego dnia? Mam nadzieję, że w przyszłym roku nadrobią". Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że właśnie tak było.

Zobacz też: Kate i William nie zamieszkali oddzielnie. Uciekli na wieś

Polub WP Gwiazdy
ycipk-1qrl34
ycipk-1qrl34
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1qrl34