Trwa ładowanie...

Zaprasza byłą narzeczoną partnera na ślub. Pokaz dobrych manier

Współczesna rodzina królewska: wnuczka królowej wychodzi za milionera, który jest już ojcem. Jego była partnerka pojawi się z pewnością na ślubie. Zaproszenie już dostała. Księżniczka Beatrycze nie ma zamiaru walczyć z eks swojego ukochanego. Wręcz przeciwnie.

Zaprasza byłą narzeczoną partnera na ślub. Pokaz dobrych manierŹródło: Getty Images
d2giiec

Księżniczka Beatrycze ogłosiła, że wychodzi za mąż. Wnuczka królowej, córka owianego złą sławą księcia Andrzeja, planuje ceremonię na 2020 r. Wybrankiem księżniczki jest milioner, Edoardo Mapelli Mozzi. Dużo się o nim ostatnio mówiło. A szczególnie o tym, że zostawił byłą partnerkę po tym, jak się z nią zaręczył.

Zobacz: Tak wygląda syn Meghan i Harry'ego, Archie Mountbatten-Windsor

Edoardo Mapelli Mozzi nie ma najlepszej reputacji zdaniem brytyjskiej prasy. Wydawało się, że to kochaś, który może tylko zranić księżniczkę. Szczególnie podkreślano w tabloidach, że miał już narzeczoną. Przez lata był związany z Darą Huang. Doczekali się nawet synka - Wolfiego.

d2giiec

Okazuje się, że księżniczka traktuje chłopca niemal jak swojego syna i uczestniczy aktywnie w jego wychowaniu. Wolfie mieszka na przemian raz z Darą, raz z Edoardo i Beatrycze. I nikomu nic nie przeszkadza. Ba, byli partnerzy tak się dobrze dogadują, że nie ma mowy o konfliktach. To, co brzmiało jak skomplikowany związek 3 ludzi z dzieckiem, teraz może być przykładem dla innych.

"Daily Mail" dowiedział się, że Dara dostała od Beatrycze zaproszenie na ślub. Co więcej, synek Dary i Edoardo ma pomagać w trakcie ceremonii i w jakimś stopniu pełnić rolę drużby taty.

W doniesieniach czytamy: "Dara cieszy się, że ma dobry kontakt z Edo i dzielą się opieką nad Wolfiem, nie jest to dla nich problem, więc są szczęśliwi. Zmieniają się tak, by Wolfie mógł mieszkać cały czas w jednym domu. Beatrycze jest na tyle miła, że na to pozwala".

"Dana kocha swojego syna i jak każda matka jest bardzo opiekuńcza. Ale ma nowoczesne i dojrzałej podejście, i cieszy się, że Beatrycze będzie ważną osobą w życiu jej syna" - opowiada przyjaciółka pary i potwierdza, że Dana pojawi się na ślubie.

Edoardo skomentował to krótko: - Cieszę się, że razem z Beatrycze ruszamy w tą życiową podróż.

d2giiec
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2giiec