ycipk-3jzdvb

Zaprasza byłą narzeczoną partnera na ślub. Pokaz dobrych manier

Współczesna rodzina królewska: wnuczka królowej wychodzi za milionera, który jest już ojcem. Jego była partnerka pojawi się z pewnością na ślubie. Zaproszenie już dostała. Księżniczka Beatrycze nie ma zamiaru walczyć z eks swojego ukochanego. Wręcz przeciwnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Beatrycze dobrze żyje z byłą narzeczoną partnera
Księżniczka Beatrycze dobrze żyje z byłą narzeczoną partnera (Getty Images)
ycipk-3jzdvb

Księżniczka Beatrycze ogłosiła, że wychodzi za mąż. Wnuczka królowej, córka owianego złą sławą księcia Andrzeja, planuje ceremonię na 2020 r. Wybrankiem księżniczki jest milioner, Edoardo Mapelli Mozzi. Dużo się o nim ostatnio mówiło. A szczególnie o tym, że zostawił byłą partnerkę po tym, jak się z nią zaręczył.

Zobacz: Tak wygląda syn Meghan i Harry'ego, Archie Mountbatten-Windsor

ycipk-3jzdvb

Edoardo Mapelli Mozzi nie ma najlepszej reputacji zdaniem brytyjskiej prasy. Wydawało się, że to kochaś, który może tylko zranić księżniczkę. Szczególnie podkreślano w tabloidach, że miał już narzeczoną. Przez lata był związany z Darą Huang. Doczekali się nawet synka - Wolfiego.

Okazuje się, że księżniczka traktuje chłopca niemal jak swojego syna i uczestniczy aktywnie w jego wychowaniu. Wolfie mieszka na przemian raz z Darą, raz z Edoardo i Beatrycze. I nikomu nic nie przeszkadza. Ba, byli partnerzy tak się dobrze dogadują, że nie ma mowy o konfliktach. To, co brzmiało jak skomplikowany związek 3 ludzi z dzieckiem, teraz może być przykładem dla innych.

"Daily Mail" dowiedział się, że Dara dostała od Beatrycze zaproszenie na ślub. Co więcej, synek Dary i Edoardo ma pomagać w trakcie ceremonii i w jakimś stopniu pełnić rolę drużby taty.

W doniesieniach czytamy: "Dara cieszy się, że ma dobry kontakt z Edo i dzielą się opieką nad Wolfiem, nie jest to dla nich problem, więc są szczęśliwi. Zmieniają się tak, by Wolfie mógł mieszkać cały czas w jednym domu. Beatrycze jest na tyle miła, że na to pozwala".

ycipk-3jzdvb

"Dana kocha swojego syna i jak każda matka jest bardzo opiekuńcza. Ale ma nowoczesne i dojrzałej podejście, i cieszy się, że Beatrycze będzie ważną osobą w życiu jej syna" - opowiada przyjaciółka pary i potwierdza, że Dana pojawi się na ślubie.

Edoardo skomentował to krótko: - Cieszę się, że razem z Beatrycze ruszamy w tą życiową podróż.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3jzdvb

ycipk-3jzdvb
ycipk-3jzdvb