Trwa ładowanie...
d1gmdny

Zawstydzony Krzysztof Krawczyk. Jego biodro potraktowano na równi z Noblem Olgi Tokarczuk

Krzysztof Krawczyk, mimo wielu lat koncertowania i dużej popularności, wciąż jest skromnym człowiekiem. W zakłopotanie wprawił go jeden z tabloidów, który na pierwszej stronie dał tyle samo miejsca nagrodzie Nobla dla Olgi Tokarczuk i sytuacji z jego biodrem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Krawczyk poczuł się zawstydzony przez "Super Express"
Krzysztof Krawczyk poczuł się zawstydzony przez "Super Express" (AKPA)
d1gmdny

Krzysztof Krawczyk wciąż jest bardzo popularnym piosenkarzem, także wśród młodego pokolenia. W ostatnich latach był często zapraszany na Juwenalia i na jego występy przychodziły tłumy studentów. W branży muzycznej jest obecny od kilkudziesięciu lat i wciąż pozostaje dobrym i skromnym człowiekiem. Zawstydzają go nawet wzmianki o nim w polskich mediach.

"Super Express", przygotowując okładkę na wydanie gazety w środę 12 grudnia, zaskoczył całkowicie swoich odbiorców i samego Krawczyka. Tabloid na pierwszej stronie poświęcił tyle samo miejsca Oldze Tokarczuk, która dzień wcześniej odebrała literacką Nagrodę Nobla oraz Krzysztofowi Krawczykowi i jego sytuacji z biodrem. To wprawiło w zakłopotanie ikonę polskiej estrady.

Olga Tokarczuk odebrała Nobla. Zobacz ten ważny moment

"Powiem szczerze: czuję się zawstydzony, że sprawa mojego biodra została postawiona na równi z historycznym wydarzeniem przyznania wspaniałej Oldze Tokarczuk Literackiego Nobla. Przestaję rozumieć ten świat..." - wyznał Krawczyk na Facebooku.

d1gmdny

Przypomnijmy, że artysta jesienią poddał się operacji wymiany protezy biodra na nieco lepszy i nowszy model. Dziś czuje się bardzo dobrze, dzięki czemu może bez problemów koncertować.

Przy okazji Krawczyk pogratulował Tokarczuk otrzymania Nobla. "Składam tą drogą serdeczne gratulacje Pani Oldze Tokarczuk! Jestem z Pani i Pani dokonań dumny!" - napisał.

d1gmdny

Podziel się opinią

Share
d1gmdny
d1gmdny