Trwa ładowanie...

Zenek Martyniuk marzy o nowym muzycznym wyzwaniu. Chce wystąpić w cygańskim duecie z Edytą Górniak

Zenek Martyniuk zachwycił miliony Polaków sylwestrowym występem u boku Maryli Rodowicz. "Król disco-polo" ma kolejne muzyczne marzenie. Wykorzystując swoją ogromną popularność, chce wystąpić w duecie z Edytą Górniak. Uda się mu przekonać diwę?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zenek Martyniuk marzy o nowym muzycznym wyzwaniu. Chce wystąpić w cygańskim duecie z Edytą GórniakŹródło: ONS.pl
d4lf2k5

Kiedy w ubiegłym roku lider zespołu Akcent wystąpił z Marylą Rodowicz podczas sylwestrowego koncertu TVP, wiele osób przecierało oczy ze zdumienia. Ostatecznie, bez względu na sympatie i antypatie do muzyki disco-polo, ich duet zapadł wszystkim w pamięci. Choć "królowa polskiej piosenki" nie podzielała entuzjazmu Martyniuka, on stale podkreślał, że chętnie powtórzyłby ten występ.

Jednak ostatnio Zenek zaprgnął czegoś zupełnie nowego. W rozmowie z "Faktem" zdradził, że jest fanem Edyty Górniak i chętnie zaśpiewałby z nią cygańskie piosenki.

ZOBACZ TEŻ: Czy Martyniuk wystąpi na tegorocznym Sylwestrze TVP?

- Lubię muzyczne klimaciki takie jak u Edyty. Gdybyśmy śpiewali w duecie, to trzeba by przygotować odpowiednią pioseneczkę. Ja nas widzę najbardziej w klimatach cygańskich - powiedział Martyniuk w rozmowie z tabloidem.

d4lf2k5

Jak się okazuje, obydwoje mają wiele wspólnego z kulturą romską.

- Pani Edyta ma dużo wspólnego z Romami. Ja zresztą też, bo od najmłodszych lat znam prawdziwego Roma, Kazika Wysockiego. Bardzo długo z nim grałem. Piosenki cygańskie to świetne numery i z panią Edytą z wielką chęcią bym taką piosenkę zaśpiewał! - dodał gwiazdor disco-polo.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4lf2k5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lf2k5