Trwa ładowanie...
d2mx7f9

Zenek Martyniuk może odetchnąć? Zaskakująca decyzja jego syna

Syn Zenka Martyniuka, Daniel, miał poważne problemy w małżeństwie. Szczęśliwie sytuacja się zmieniła, a znany muzyk disco-polo może wreszcie odpocząć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zenek Martyniuk może odetchnąć z ulgą?
Zenek Martyniuk może odetchnąć z ulgą? (East News)
d2mx7f9

Już ponad rok minął od ślubu syna słynnego discopolowca Zenka Martyniuka, Daniela, z jego z wybranką Eweliną. Młoda para powiedziała sobie sakramentalne "tak" dokładnie 6 października 2018 r.

Nad ich związkiem szybko zawisły czarne chmury. Choć Ewelina urodziła syna, sytuacja między małżonkami nie ulegała poprawie. W pewnym momencie musiała interweniować nawet policja.

Słynny tata również zabrał głos. Jako tradycjonalista, który od ponad 30 lat jest szczęśliwym mężem Danuty, nie chciał, by jego syn wziął rozwód. Widać, że jego interwencja musiała się udać, ponieważ w rozmowie z "Twoim imperium" Daniel Martyniuk przyznał, że rozwodu nie będzie.

d2mx7f9

Tym samym Zenek Martyniuk oraz jego żona mogą odetchnąć z ulgą. Po zakończonej trasie koncertowej zespołu Akcent udali się na wakacje do Turcji. W wywiadzie udzielonym również "Twojemu imperium" przyznał z radością:

Jest dobrze. Dogadują się. Oboje potrzebują spokoju i odpoczynku od medialnego zgiełku – powiedział Zenon Martyniuk.

Trzymamy zatem kciuki za małżeństwo Daniela i Eweliny Martyniuków.

d2mx7f9

Podziel się opinią

Share

d2mx7f9

d2mx7f9