Trwa ładowanie...
d4e8amk

Zenon Martyniuk obchodził perłowe gody. Doskonale pamięta dzień ślubu

Zenon Martyniuk i jego żona Danusia są małżeństwem od 30 lat. Z okazji okrągłej rocznicy król disco polo chciał ją zabrać na wyjazd do USA, ale musiał zmienić plany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Zenon Martyniuk z żoną na ślubie syna
Zenon Martyniuk z żoną na ślubie syna (East News)
d4e8amk

12 lutego Martyniukowie po raz pierwszy zostali dziadkami, a kilka dni wcześniej mieli inny powód do radości. Dokładnie 4 lutego obchodzili 30. rocznicę ślubu.

- Dzień ślubu z Danusią pamiętam, jakby to było wczoraj. Aż trudno uwierzyć, że minęło już 30 lat - wyznał Zenon w rozmowie z "Na żywo".

Zapytany o receptę na udany związek król disco polo śmiał się, że nie ma takich przepisów. Zdradził, że w jego małżeństwie również dochodzi do kłótni, ale "burza trwa kilka minut".

d4e8amk

- Potem przepraszamy się wzajemnie i nadal nam świeci słońce – mówił tygodnikowi.

Zenek Martyniuk Archiwum prywatne
Zenek Martyniuk (Archiwum prywatne)

Zobacz także: Afera z synem mu nie zaszkodziła. Premiera filmu o Martyniuku jeszcze w tym roku

- Żadne z nas nigdy nie pomyślało o rozwodzie. Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje, a nie oddzielać wszystko grubą kreską i szukać szczęścia Bóg wie gdzie. Kiedyś częściej się kłóciliśmy, ale teraz jest naprawdę dobrze. Jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi – mówił wcześniej w "Super Expressie".

W rozmowie z tygodnikiem opowiadał, że z okazji 30. rocznicy ślubu chciał zabrać Danusię na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, gdzie kręcił niedawno teledysk do kawałka "Ja gnam przed siebie" z udziałem pięknej Heidi Fahrenbach.

d4e8amk

Niestety, z dalekiego wyjazdu nic nie wyszło, dlatego Matyniukowie świętowali rocznicę w polskich Tatrach. Lider zespołu Akcent przyznał, że trudno było znaleźć wolny termin, bo koncerty ma już zaplanowane nawet na przyszły rok. Ale przy takiej okazji musiał oderwać się od pracy.

Obejrzyj Prolog: Walentynki. Książki idealne na prezent

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4e8amk

Podziel się opinią

Share
d4e8amk
d4e8amk