Trwa ładowanie...
d17eald

Znamy datę i miejsce pogrzebu wieloletniego partnera Ireny Santor. Zbigniew Korpolewski miał 84 lata

25 listopada w mediach pojawiła się informacja o śmierci ukochanego Ireny Santor. Wiadomo już kiedy i gdzie Zbigniew Korpolewski zostanie pochowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Santor i Korpolewski byli parą przez 25 lat
Santor i Korpolewski byli parą przez 25 lat (East News)
d17eald

- Staram się być dzielna, ale jest mi bardzo trudno. Proszę wszystkich o wybaczenie. Bo w najbliższym czasie znacznie ograniczę swoją aktywność – mówiła Santor w rozmowie z "Faktem".

Santor i Korpolewski byli parą przez 25 lat. Poznali się w warszawskim Teatrze Syrena, gdzie on był dyrektorem. Nigdy nie wzięli ślubu, ale żyli razem. Zresztą piosenkarka nazywała partnera mężem.

d17eald
East News
Podziel się

Ukochany Santor rok temu przeszedł poważną operację serca. Po zabiegu wymagał rehabilitacji i stałej fachowej opieki. Dlatego para zamieszkała w Domu Artysty i Weterana w Skolimowie. Tam Zbigniew Korpolewski zmarł.

Jak informuje "Super Express", pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 3 grudnia. Korpolewski zostanie pochowany ma Powązkach. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą żałobną w Kościele św. Jozafata przy ul. Powązkowskiej 90.

Korpolewski był aktorem, reżyserem i prezenterem. Był także autorem tekstów dla Hanki Bielickiej oraz do kabaretów "Dudek" i "Egida".

d17eald

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d17eald

d17eald
d17eald