ycipk-1qrl34

Znamy datę i miejsce pogrzebu wieloletniego partnera Ireny Santor. Zbigniew Korpolewski miał 84 lata

25 listopada w mediach pojawiła się informacja o śmierci ukochanego Ireny Santor. Wiadomo już kiedy i gdzie Zbigniew Korpolewski zostanie pochowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Santor i Korpolewski byli parą przez 25 lat
Santor i Korpolewski byli parą przez 25 lat (East News)
ycipk-1qrl34

- Staram się być dzielna, ale jest mi bardzo trudno. Proszę wszystkich o wybaczenie. Bo w najbliższym czasie znacznie ograniczę swoją aktywność – mówiła Santor w rozmowie z "Faktem".

Santor i Korpolewski byli parą przez 25 lat. Poznali się w warszawskim Teatrze Syrena, gdzie on był dyrektorem. Nigdy nie wzięli ślubu, ale żyli razem. Zresztą piosenkarka nazywała partnera mężem.

ycipk-1qrl34
East News
Podziel się

Ukochany Santor rok temu przeszedł poważną operację serca. Po zabiegu wymagał rehabilitacji i stałej fachowej opieki. Dlatego para zamieszkała w Domu Artysty i Weterana w Skolimowie. Tam Zbigniew Korpolewski zmarł.

Jak informuje "Super Express", pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 3 grudnia. Korpolewski zostanie pochowany ma Powązkach. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą żałobną w Kościele św. Jozafata przy ul. Powązkowskiej 90.

Korpolewski był aktorem, reżyserem i prezenterem. Był także autorem tekstów dla Hanki Bielickiej oraz do kabaretów "Dudek" i "Egida".

ycipk-1qrl34
Polub WP Gwiazdy
ycipk-1qrl34
ycipk-1qrl34
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1qrl34