Trwa ładowanie...

Znamy datę i miejsce pogrzebu wieloletniego partnera Ireny Santor. Zbigniew Korpolewski miał 84 lata

25 listopada w mediach pojawiła się informacja o śmierci ukochanego Ireny Santor. Wiadomo już kiedy i gdzie Zbigniew Korpolewski zostanie pochowany.

Znamy datę i miejsce pogrzebu wieloletniego partnera Ireny Santor. Zbigniew Korpolewski miał 84 lataŹródło: East News
d40222n
d40222n

- Staram się być dzielna, ale jest mi bardzo trudno. Proszę wszystkich o wybaczenie. Bo w najbliższym czasie znacznie ograniczę swoją aktywność – mówiła Santor w rozmowie z "Faktem".

Santor i Korpolewski byli parą przez 25 lat. Poznali się w warszawskim Teatrze Syrena, gdzie on był dyrektorem. Nigdy nie wzięli ślubu, ale żyli razem. Zresztą piosenkarka nazywała partnera mężem.

East News
Źródło: East News

Ukochany Santor rok temu przeszedł poważną operację serca. Po zabiegu wymagał rehabilitacji i stałej fachowej opieki. Dlatego para zamieszkała w Domu Artysty i Weterana w Skolimowie. Tam Zbigniew Korpolewski zmarł.

Jak informuje "Super Express", pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 3 grudnia. Korpolewski zostanie pochowany ma Powązkach. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą żałobną w Kościele św. Jozafata przy ul. Powązkowskiej 90.

Korpolewski był aktorem, reżyserem i prezenterem. Był także autorem tekstów dla Hanki Bielickiej oraz do kabaretów "Dudek" i "Egida".

d40222n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40222n