Trwa ładowanie...
d6zj5n9

Daniel Martyniuk "niszczy" kolejny biznes. "Wstrzykuje benzynę w usta"

I kiedy już myśleliśmy, że u Daniela Martyniuka gorzej być nie może, syn imperatora disco polo wrzuca kolejny filmik na Instagram. Znów obraża ludzi i "niszczy" kolejny biznes.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Martyniuk znów nagrywa i obraża obcych ludzi
Daniel Martyniuk znów nagrywa i obraża obcych ludzi (Instagram.com)
d6zj5n9

Daniel Martyniuk nie daje o sobie zapomnieć. Dosłownie przed chwilą obraził Edytę Górniak i wdał się w słowną przepychankę z Rafałem Collinsem na Instagramie, sugerując, że gwiazda TVN bierze narkotyki. Nie dalej jak wczoraj ukazał się też wywiad z rodzicami Daniela, którzy załamują ręce, tłumaczą, że nie mają już na niego sił i łudzą się, że w końcu sam się opamięta.

Czy junior wziął sobie słowa rodziców do serca? A guzik. We wtorek młody Martyniuk wrzucił kolejny filmik na swoje instagramowe konto. I po raz kolejny obraził obcych ludzi.

Daniel Martyniuk w PKP "niszczy" kolejny biznes

Na bez mała półtoraminutowym wideo nagranym w PKP Daniel, wyglądający na bardzo zmęczonego, wygłasza tyradę na temat "najgorszego spa" w Białymstoku. Wedle słów Martyniuka, właścicielka ma gościom "wstrzykiwać benzynę w usta".

d6zj5n9

Syn Zenona Martyniuka żali się też, że nagrał "35-minutowy filmik", który wrzucił na Instagram, ale nagranie zostało zdjęte z serwisu. Daniel oskarżył o to właścicielkę wspomnianego spa i jej męża, którzy są lekarzami, przy okazji robiąc im antyreklamę.

Młody Martyniuk twierdzi bowiem, że "pokupowali sobie dyplomy" i są "najgorszymi lekarzami w Białymstoku".

- Oszuści, oszuści i jeszcze raz oszuści - kończy swoje "wystąpienie" wyraźnie rozżalony Daniel.

Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia młody Martyniuk nagrał podobny filmik, robiąc czarny PR właścicielom hotelu, w którym nawet nie był.

d6zj5n9

W rozmowie z WP poszkodowani zapowiedzieli podjęcie kroków prawnych przeciwko Danielowi. Myślicie, że tym razem skończy się tak samo?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6zj5n9

Podziel się opinią

Share
d6zj5n9
d6zj5n9