Trwa ładowanie...

Znowu iskrzy między nimi? Są plotki Piotrze Machalica i Edycie Olszówce

Stara miłość nie rdzewieje? W przypadku Edyty Olszówki i Piotra Machalicy stare przysłowie nie musi być tylko wytartym frazesem. Tak przynajmniej sugeruje jeden z tygodników.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Znowu iskrzy między nimi? Są plotki Piotrze Machalica i Edycie OlszówceŹródło: East News
d3q44ge
d3q44ge

Związek Olszówki i Machalicy wiele lat temu wstrząsnął środowiskiem i opinią publiczną. Ona młoda aktorka, on przykładny mąż i ojciec. W dodatku kilkanaście lat od niej starszy. I choć nie są parą od kilku dobry lat, to żyją w zgodzie.

Teraz "Świat i Ludzie" donosi, że dawni kochankowie spotykają się ostatnio częściej niż zwykle. Wszystko przez kłopoty Machalicy.

Aktor musiał niedawno zrezygnować z szefowania częstochowskiej scenie, której przewodził od 2006 r. Powodem jest choroba serca i nerwica. Jeśli dalej popracowałby jako dyrektor teatru im. A. Mickiewicza, to stres mógłby go zabić. Dlatego lekarze nakłonili Machalicę, aby wrócił do Warszawy.

d3q44ge

- Nie miał wyjścia, Edyta też to wiedziała. I wiedziała, jak to przeżywa. Zadzwoniła. Umówili się na spotkanie. I coś znów "chwyciło". Teraz spotykają się co jakiś czas. Piotr na te spotkania bardzo czeka – relacjonuje źródło tygodnika.

ZOBACZ TEŻ: Olszówka zagrała w serialu Netfliksa! "To ogromne wyróżnienie"

Warto dodać, że to Olszówka przekonała go, aby objął funkcję dyrektora. Bardzo go wspierała, a kiedy się rozstali, częstochowska scena pomogła mu się pozbierać.

"Wyrodny ojciec" i "modliszka"

Machalica swoją żonę Małgorzatę poznał na studiach. Zakochali się, pobrali i doczekali dwójki dzieci. Podczas gdy on brylował na ekranie, ona zrezygnowała z kariery, by zajmować się domem. Wydawali się idealną parą. Nikt nie spodziewał się, że w ich związku może pojawić się jakikolwiek kryzys. Do czasu.

Małżonkowie prowadzili wspólny interes, ale biznes nie wypalił. Problemy finansowe doprowadziły do konfliktów w związku i Machalica odszedł od żony. Znalazł szczęście i spokój w ramionach młodszej o 16 lat Edyty Olszówki. Tabloidy miały używanie. Machalicę nazywano wyrodnym ojcem i zdradzieckim mężem, Olszówkę modliszką, która czai się na cudzych mężów. W gazetach ukazywały się dramatyczne wyznania byłej żony aktora.

d3q44ge

- Znaliśmy się z Piotrem od 10 lat ze wspólnej pracy w teatrze – opowiadała "Gali" Olszówka. - Związek zrodził się z przyjaźni. Na początku nie miało to nic wspólnego z miłością.

- Byłem totalnie potłuczony życiowo. Po wielu bojach z samym sobą doszedłem do wniosku, że już dłużej nie wytrzymam we własnym małżeństwie – wtórował jej Machalica, zapewniając, że odszedł od żony nie dla Olszówki, ale dla siebie. - W pewnym momencie poczułem, że jestem w Edycie potwornie zakochany.

Nowy obiekt westchnień

Przez kilka lat byli szczęśliwi, choć dziennikarze tabloidów dalej nie dawali im spokoju.

- Wszystko oparte zostało na łatwym do sprzedania gazetom schemacie: zostawił starszą dla młodszej. Media mają wielką siłę. Mogą zapytać o zdanie tylko jedną stronę i sprzedać to jako całą prawdę – wspominała Olszówka w "Gali".

d3q44ge

I chociaż zapewniali, że świata poza sobą nie widzą, po sześciu latach rozstali się z hukiem. Jak głosi plotka przez Machalicę, który znalazł sobie nowy obiekt westchnień, Aleksandrę Sosnowską.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3q44ge
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q44ge