Trwa ładowanie...
d1o81jk

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona po ślubie. Pokazali, jak spędzali wieczory panieński i kawalerski

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona niedawno pobrali się. Mają teraz szansę spędzić trochę czasu razem i ochłonąć po emocjach związanych ze ślubem i weselem. Nie zapomnieli o fanach i pokazali, jak bawili się na swoich wieczorach - panieńskim i kawalerskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub kilka dni temu
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub kilka dni temu (ONS.pl)
d1o81jk

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są małżeństwem od wtorku 13 sierpnia. Ostatnie dni mieli tylko dla siebie. Jednak nie zapomnieli o fanach i pokazali, jak się bawili przed weselem - aktorka na panieńskim, a siatkarz na kawalerskim.

ZOBACZ TEŻ: Zosia Zborowska rzuca bielizną w Andrzeja Wronę

Zborowska w opisie zdjęcia podziękowała kilku swoim przyjaciółkom za organizację tego wyjątkowego wieczoru. Aktorka i jej koleżanki bawiły się w Tel Awiwie. Za imprezę odpowiadały m.in. jej siostra Hanna Zborowska-Neves, Maja Bohosiewicz-Kwaśniewska, stylistka Kania Kamińska i Aleksandra Domańska. - Jesteście THE BEST - napisała na Instagramie.

d1o81jk

Z kolei Wrona wieczór kawalerski miał w Polsce, konkretnie w Bieszczadach. W wyjeździe wzięło udział co najmniej kilkunastu jego kolegów i przyjaciół. Oprócz hucznych zabaw nocnych grupa mężczyzn w ciągu dnia wędrowała miejscowymi szkalami górskimi i podziwiała piękne okolice. "Miejsce najlepsze z możliwych" - stwierdziła jedna z internautek.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1o81jk

d1o81jk