Trwa ładowanie...

Żona wspiera Michała Wiśniewskiego. "Wybrałabym cię raz jeszcze"

Michał Wiśniewski zareagował na stawiane przez prokuraturę zarzuty, wydając obszerne oświadczenie. Głos w sprawie zabrała także jego obecna żona, Pola. Nie kryje ogromnego wsparcia dla męża.

Michał Wiśniewski z żoną PoląMichał Wiśniewski z żoną PoląŹródło: AKPA, fot: AKPA
dz57kzn
dz57kzn

We wtorek 19 października PAP poinformowała o zarzutach, jakie usłyszał Michał Wiśniewski. Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga postawiła zarzut w sprawie przedkładania poświadczających nieprawdę i podrobionych dokumentów w celu uzyskania wielomilionowych pożyczek w SKOK w Wołominie.

Jednocześnie podano, że muzyk nie przyznaje się do winy i złożył już w tej sprawie stosowne wyjaśnienia. Wiśniewski równocześnie osobiście wydał oświadczenie na Facebooku, w którym zwrócił się nie tylko do fanów, ale i mediów, które informowały o postępowaniu.

Michał Wiśniewski wciąż kontrowersyjny? "Ten mit powinien już dawno prysnąć"

"Nie wystarczy napisać 'grozi mu', aby większość odczytała to jednoznacznie. Mnie uczono, co również padło przy czynnościach procesowych w prokuraturze, że postawienie zarzutów oznacza podejrzenie popełnienia przestępstwa, po czym po dochodzeniu zostanę lub nie postawiony w stan oskarżenia. Oskarżenie kogoś nie przesądza o winie, bo o tym może orzec jedynie Sąd, a na szczęście są niezawisłe Sądy. Proszę również nie pozbawiać mnie konstytucyjnego prawa do obrony, jak i nie pomijać faktu, że postępowanie sądowe jest dwuinstancyjne - wyrok musi najpierw zapaść, a później się uprawomocnić. Dopiero po ostatniej instancji można mówić o winie i karze", pisał w obszernym poście.

dz57kzn

Głos w sprawie zajęła także żona piosenkarza. Nie pozostawia wątpliwości, że stoi za ukochanym murem. Zamieściła na Instagramie emocjonalny post, w którym zapewnia o swoim uczuciu dla ukochanego. Zapewnia też, że nie zmieniłoby go żadne zamieszanie wokół Wiśniewskiego.

"Kochanie, odpowiadając na Twoje pytanie: tak, wiedząc to, co wiem wybrałabym Cię raz jeszcze, jeszcze milion razy, każdego dnia, nie dlatego, że muszę, ale dlatego, że chcę", przekonuje we wpisie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dz57kzn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz57kzn