Trwa ładowanie...

Ada Biedrzyńska nagrała wideo z Jackiem Rozenkiem. Przemówił do fanów

Niedawno media obiegła informacja, że Jacek Rozenek doznał udaru. Aktor jeździ na wózku i miał problemy z mową. Okazuje się, że jest coraz lepiej.
Share
Jacek Rozenek wraca do zdrowia
Jacek Rozenek wraca do zdrowiaŹródło: SPL/East News
dqnmxm9

Informacja o stanie zdrowia Jacka Rozenka była szokiem dla wielu jego fanów. Aktor doznał udaru i dość długo dochodził do siebie. W tym trudnym czasie wspierała go była żona Małgorzata Rozenek oraz synowie. W szpitalu pojawiła się nawet Roksana Gąska, z którą gwiazdor rozstał się jakiś czas wcześniej.

Prasa kolorowa podawał informacje, że Jacek Rozenek porusza się na wózku inwalidzkim, a także że ma problemy z mową. Na szczęście aktor ma się coraz lepiej. W szpitalu odwiedzają go bliscy i przyjaciele. Ostatnio pojawiła się u niego koleżanka aktorka, Adrianna Biedrzyńska.

- Jacek pozdrawia - napisała.

dqnmxm9

ZOBACZ: Roxi Gąska muska hialuronowe usta błyszczykiem

Gwiazda umieściła też wideo na Instagramie z udziałem Jacka Rozenka, który po raz pierwszy odważył się coś powiedzieć do fanów.

- Cześć! Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuję za wsparcie - powiedział aktor i pokazał scenariusz serialu "Barwy szczęścia", w którym gra od 2012 r.

dqnmxm9

Pod postem fani ślą mu wiele ciepłych słów.

- Szybkiego powrotu do zdrowia!
- Dużo zdrowia. Trzymam kciuki!
- Pozdrwiam i życzę siły.

Nagranie, które opublikowała Adrianna Biedrzyńska wskazuje na to, że Jacek Rozenek nie zamierza się poddawać i wraca do pracy. Z pewnością już niebawem znowu zobaczymy go prężnie działającego zawodowo. Życzymy zdrowia!

dqnmxm9

Podziel się opinią

Share
dqnmxm9
dqnmxm9