Trwa ładowanie...

Adele znalazła pocieszenie po rozstaniu. "Małżeństwo jest skończone"

Adele wyszła za mąż w sekrecie i równie potajemnie rozstała się z mężem. Wiadomość o separacji została oficjalnie potwierdzona, tymczasem pojawiają się informacje o nowym mężczyźnie w życiu piosenkarki.

Adele znalazła pocieszenie po rozstaniu. "Małżeństwo jest skończone"Źródło: Getty Images
dpe8nid
dpe8nid

"Adele i jej partner są w trakcie separacji. Zobowiązali się do wychowywania swojego syna wspólnie, w miłości. Jak zawsze, proszą o prywatność. Dalszych komentarzy nie będzie" – napisano niedawno w oficjalnym oświadczeniu. Rozstanie Adele i Simona Koneckiego po ośmiu latach znajomości i trzech latach małżeństwa było sporym zaskoczeniem. Jak się jednak okazało, ich związek był fikcją, bo już od dawna nie mieszkali razem.

Obejrzyj: Britney Spears zakończy karierę? "To smutne, że od kilkunastu lat jest na prochach" (KLIKA PUDELKA)
tu wstaw treść

- Publicznie Adele unika rozmów o rozstaniu. Ale prywatnie mówi otwarcie, że jest już po rozwodzie z Simonem – twierdzi informator "Daily Mail". – Mówi swoim przyjaciołom, że jej małżeństwo jest skończone i pokryte kurzem.

Taką wersję wydarzeń potwierdzają najnowsze doniesienia z Nowego Jorku, gdzie Adele była widziana w towarzystwie nieznanego mężczyzny. Źródło "Daily Star" mówi wprost, że 30-latka całowała się w barze z kimś podobnym do jej męża, ale na pewno nie był to Simon Konecki. Osoba blisko związana z gwiazdą zaznacza, że Adele nie szuka teraz nowego związku, bo pragnie poświęcić się wychowywaniu 6-letniego Angelo.

Adele ONS.pl
Adele Źródło: ONS.pl

Fani oczekują również, że rozstanie Adele przyspieszy nagranie długo oczekiwanego albumu. Przypomnijmy, że Brytyjka ma na koncie trzy albumy "19" (2008), "21" (2011) i "25" (2015). Jej płyty rozeszły się na świecie w nakładzie przekraczającym 100 mln egz. Za przebój "Skyfall" do tak samo zatytułowanego filmu o przygodach Jamesa Bonda wokalistka otrzymała Oscara, Złoty Glob i Grammy.

dpe8nid
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpe8nid