Trwa ładowanie...
d2oy9um

Agata Kulesza rozwodzi się z mężem. Wspiera ją siostra

Agata Kulesza postanowiła zakończyć swoje małżeństwo. Przez trudny okres rozwodu pomaga jej przejść siostra.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kulesza może liczyć na wsparcie siostry
Agata Kulesza może liczyć na wsparcie siostry (East News, Fot: Artur Zawadzki/REPORTER)
d2oy9um

Przed laty Agata Kulesza opowiadała o swojej relacji z siostrą: - Zwierzamy się sobie, rozmawiamy o tym, co nas dotyka. Spędzamy razem wakacje i nie mamy przed sobą tajemnic.

Choć siostry dzieli 600 km, są sobie bardzo bliskie. Magda, która jest starsza, mówiła w jednym z wywiadów: - Roztaczam parasol ochronny nad Agatą. Pomagamy sobie. Ja zapytam, wypunktuję i powiem, jak ma być. Uczymy się od siebie wzajemnie, teraz jeszcze bardziej.

Zobacz także: Agata Kulesza: Alkoholizm zmienił twarz

Starsza siostra Agaty Kuleszy jest nauczycielką języka polskiego. Zawsze imponowała aktorce i była dla niej wzorem do naśladowania.

d2oy9um

Agata Kulesza wspierała swojego męża Marcina. Ale jakiś czas temu przestało im się układać. Coraz częściej się kłócili. W ich domu pojawiła się nawet policja. Z kolei mąż aktorki zamieszczał na Facebooku niepokojące wpisy.

Najmocniejszy post opublikował 11 grudnia 2018 r. To zdjęcie dokumentu, w którym są informacje zawarte w wywiadzie medycznym.

Czytamy w nim m.in. że mężczyzna miał zachowywać się agresywnie w stosunku do aktorki, groził jej odcięciem głowy i poderżnięciem gardła. Kulesza miała zeznać, że mąż zachowywał się ekstrawagancko - był ekspansywny, narzucał się otoczeniu, był lekceważący i reagował nadmierną agresją.

d2oy9um

W dokumencie jest też mowa o jego flirtowaniu z kobietami na portalach i robieniu niestosownych zdjęć - miał fotografować dzieci "od dołu".

W końcu nie wytrzymała i wniosła pozew o rozwód, który jest w toku. W kwietniu czeka ich kolejna rozprawa. W tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie siostry.

d2oy9um

Podziel się opinią

Share

d2oy9um

d2oy9um