Trwa ładowanie...

Agata Kulesza rozwodzi się z mężem. Wspiera ją siostra

Agata Kulesza postanowiła zakończyć swoje małżeństwo. Przez trudny okres rozwodu pomaga jej przejść siostra.

Agata Kulesza rozwodzi się z mężem. Wspiera ją siostraŹródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER
d3hq03g
d3hq03g

Przed laty Agata Kulesza opowiadała o swojej relacji z siostrą: - Zwierzamy się sobie, rozmawiamy o tym, co nas dotyka. Spędzamy razem wakacje i nie mamy przed sobą tajemnic.

Choć siostry dzieli 600 km, są sobie bardzo bliskie. Magda, która jest starsza, mówiła w jednym z wywiadów: - Roztaczam parasol ochronny nad Agatą. Pomagamy sobie. Ja zapytam, wypunktuję i powiem, jak ma być. Uczymy się od siebie wzajemnie, teraz jeszcze bardziej.

Zobacz także: Agata Kulesza: Alkoholizm zmienił twarz

Starsza siostra Agaty Kuleszy jest nauczycielką języka polskiego. Zawsze imponowała aktorce i była dla niej wzorem do naśladowania.

d3hq03g

Agata Kulesza wspierała swojego męża Marcina. Ale jakiś czas temu przestało im się układać. Coraz częściej się kłócili. W ich domu pojawiła się nawet policja. Z kolei mąż aktorki zamieszczał na Facebooku niepokojące wpisy.

Najmocniejszy post opublikował 11 grudnia 2018 r. To zdjęcie dokumentu, w którym są informacje zawarte w wywiadzie medycznym.

Czytamy w nim m.in. że mężczyzna miał zachowywać się agresywnie w stosunku do aktorki, groził jej odcięciem głowy i poderżnięciem gardła. Kulesza miała zeznać, że mąż zachowywał się ekstrawagancko - był ekspansywny, narzucał się otoczeniu, był lekceważący i reagował nadmierną agresją.

W dokumencie jest też mowa o jego flirtowaniu z kobietami na portalach i robieniu niestosownych zdjęć - miał fotografować dzieci "od dołu".

W końcu nie wytrzymała i wniosła pozew o rozwód, który jest w toku. W kwietniu czeka ich kolejna rozprawa. W tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie siostry.

d3hq03g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hq03g