Trwa ładowanie...
d4gi0yb

Amanda Kloots rozpacza po śmierci męża. "Dzieją się rzeczy, których nigdy nie pojmiemy"

Nick Cordero zmarł z powodu powikłań po koronawirusie. Jego żona nagrała poruszające wideo na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To ostatnie rodzinne zdjęcie Nicka Cordero
To ostatnie rodzinne zdjęcie Nicka Cordero (Instagram)
d4gi0yb

Nick Cordero zaraził się koronawirusem w marcu. Aktor trafił do szpitala w Los Angeles z poważnymi powikłaniami. Wirus zaatakował jego płuca. Niedługo później okazało się, że ma zakrzepicę. Sytuacja była na tyle poważna, że trzeba było amputować mu nogę. Cordero przez kilka miesięcy był w śpiączce. Choć lekarze nie dawali mu większych szans na przeżycie, jego żona Amanda Kloots nie traciła nadziei.

Kobieta informowała na Instagramie fanów swojego męża o każdej zmianie. Cały czas wierzyła, że uda mu się wyzdrowieć. Niestety mężczyzna zmarł 6 lipca. Miał zaledwie 41 lat.

Gwiazdy, które zmarły na koronawirusa

Kloots opublikowała na Instagramie zdjęcie listu, który napisała do swojego syna Elvisa: "Musimy szukać jasnych stron w życiu, synu. Życie nigdy nie jest idealne, dzieją się rzeczy, których nigdy nie pojmiemy. Szukaj nauki, idź naprzód, znajdź piękno".

d4gi0yb

Później nagrała wideo, w którym powiedziała: - Żałoba to taka dziwna rzecz. Rozmawiałam ostatnio o wszystkim, co się dzieje, więc byłoby dziwnie, gdybym nie rozmawiała o żałobie. Zaczęłam kwestionować wszystko, czego teraz doświadczam, tego, jak zajęta i szalona jest moja codzienność i z jak wieloma rzeczami muszę sobie radzić i jak w ogóle mi się udaje to robić. Ale też zastanawiam się, czy dopuszczam do swojej świadomości wszystko, co się wydarzyło i czy uświadamiam sobie mój smutek? Często przychodzi do mnie tylko w nocy, kiedy idę spać.

Kloots zaznaczyła, że nie ma jednego właściwego sposobu na radzenie sobie ze stratą bliskiej osoby. Rozmawiając ze swoimi fanami, nie kryła łez.

d4gi0yb

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4gi0yb

Podziel się opinią

Share

d4gi0yb

d4gi0yb