Trwa ładowanie...
da2kjgh

Antoni Królikowski skończył 31 lat. Otrzymał od partnerki nietypowy tort

Dziewczyna Antoniego Królikowskiego wykazała się niezwykłym poczuciem humoru. Aktor otrzymał od niej nietypowy tort.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antoni Królikowski skończył 31 lat. Otrzymał od partnerki nietypowy tort
Antoni Królikowski skończył 31 lat. Otrzymał od partnerki nietypowy tort (ONS.pl)
da2kjgh

17 lutego Antoni KrólikowskiAntoni Królikowski skończył 31 lat. Aktor celebrował ten wyjątkowy dzień na imprezie z przyjaciółmi, na której nie zabrał również jego ukochanej partnerki, Katarzyny Dąbrowskiej, a także kolegi z branży, Alana Andersza.

Zagłosuj na najlepsze polskie filmy!

Na profilu Królikowskiej na Instagramie pojawiły się już relacje z przyjęcia urodzinowego, gdzie szczególną uwagę zwraca nietypowy tort. Kasia Dąbrowska wręczyła mu bowiem wypiek w kształcie królika, co jest oczywistym nawiązaniem do nazwiska aktora.

da2kjgh

Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska

Antoni Królikowski ma za sobą kilka nieudanych związków, od paru miesięcy tworzy jednak szczęśliwą relację z Katarzyną Dąbrowską. Aktor spotykał się wcześniej z wieloma gwiazdami jak m.in. Laura Breszka, Katarzyna Sawczuk i Julia Wieniawą. Po rozstaniu z ostatnią z nich stwierdził, że nie zamierza już wiązać się z kimkolwiek ze świata show-biznesu.

Królikowski spotyka się z Katarzyną Dąbrowska od kwietnia 2019 r. Absolwentka prawa bardzo chroni sobie swoją prywatność, aktor z kolei często udostępnia zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Michele Morrone śpiewa synkowi. Aktor "365 dni" pokazał urocze nagranie

da2kjgh

Podziel się opinią

Share

da2kjgh

da2kjgh