Trwa ładowanie...

Archie skończył roczek. Rodzice pokazali urocze nagranie

Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle 6 maja obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji światło dzienne ujrzało nagranie mamy z chłopcem. Widać, do kogo jest coraz bardziej podobny.

Archie skończył roczek. Rodzice pokazali urocze nagranieŹródło: Getty Images
d3ofw7y

Ostatnie miesiące były bardzo burzliwe w życiu rodziny księcia Harry'ego. Najpierw w październiku 2019 r. wraz z żoną wypowiedzieli proces brytyjskiemu tabloidowi "The Mail on Sunday" za udostępnienie prywatnej korespondencji ówczesnej księżnej Sussexu. Zaś w styczniu małżonkowie ogłosili odejście z rodziny królewskiej.

Obecnie najmłodszy syn księcia Karola przebywa wraz z żoną i synem w Los Angeles. Rodzinne miasto Meghan Markle być może stanie się ich nowym domem. Od blisko pół roku nie informowano o postępach w rozwoju małego Archiego ani nie pokazywano jego zdjęć. Miało się to zmienić dopiero w szczególnym momencie, czyli dniu narodzin najmłodszego Windsora.

Zobacz: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

Próżno jednak szukać fotografii czy wideo na oficjalnych kontach brytyjskiej rodziny królewskiej. Wraz z pozbawieniem przez królową Elżbietę II tytułów książąt Sussexu Meghan i Harry nie mogą posługiwać się dawnymi profilami w mediach społecznościowych. Ku zaskoczeniu wielu małżonkowie nie utworzyli nowego konta, a nagranie z Archim trafiło w ręce brytyjskiego oddziału organizacji charytatywnej Save the Children, którą od dawna wspierają.

d3ofw7y

Na filmiku widać Meghan Markle, która trzymając na kolanach syna, czyta mu bajkę o kaczce i króliku. Chłopiec wykazywał żywe zainteresowanie książeczką. Jego mama jako aktorka wczuła się w rolę narratorki, zaś tata zza kamery naśladował dźwięki zwierząt.

Archie wyrasta na dużego chłopca. Roczna pociecha Meghan Markle wciąż jest bardziej podobna do niej, choć jaśniejsze włosy chłopca każą nam podejrzewać, że z czasem te proporcje mogą się zmienić. Z pewnością nie szybko będzie nam dane zobaczyć kolejne nagranie lub zdjęcie syna księcia Harry'ego. Jego rodzice bardzo dbają o jego ochronę przed światem zewnętrznym.

d3ofw7y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ofw7y